زیرنویس سریال Transplant - Season 2 (2022)

نام فارسی سریال : پیوند - فصل 2 (2022)

7.9
  • ژانر :   درام
  • کارگردان :   Joseph Kay
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   Canada
  • بازیگران :   Laurence Leboeuf-  Kenny Wong-  Sugith Varughese

خلاصه فارسی

اتوبوسی پر از بچه ها تصادف می کند و تیم را به مسابقه می فرستد. زندگی باش زمانی که او با زنی از گذشته خود ملاقات می کند به هم می ریزد. در حالی که دکتر بیشاپ پس از سکته مغزی هنوز بیهوش است، مگس در غیاب مربی خود برای یافتن حمایت تلاش می کند. تئو پس از گرفتن یک شغل تمام وقت خارج از خانه با عواقب خانواده اش روبرو می شود و ژوئن باید تصمیم شغلی مهمی بگیرد.


خلاصه انگلیسی

A bus full of kids crashes and sends the team racing. Bash’s life is upended when he is reunited with a woman from his past. With Dr. Bishop still unconscious after his stroke, Mags struggles to find support in her mentor’s absence. Theo faces repercussions from his family after taking a full-time job away from home, and June has an important career decision to make


این سریال با نام تجاری Transplant - Season 2 محصول کشور Canada است.به کارگردانی Joseph Kay و بازیگرانی چون Laurence Leboeuf,Kenny Wong,Sugith Varughese در ژانر درام در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Archive 81 - Season 1

7.3   - IMDB

یک آرشیودار کار بازیابی نوارهای ویدئویی آسیب دیده را بر عهده می گیرد و در گرداب معمایی که شامل کارگردان گمشده و فرقه شیطانی است، کشیده می شود.

زیر‌نویس فارسی سریال Summer Heat - Season 1

2   - IMDB

گروهی از جوانان که در یک استراحتگاه بهشتی کار می کنند، تابستانی فراموش نشدنی را سپری می کنند و عشق، دوستی های واقعی و رازهای ویرانگر را کشف می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Gilded Age - Season 1

8   - IMDB

سال 1882 است و عصر طلایی در جریان است، زمانی که ماریان بروک، دختر یتیم جوان یک ژنرال جنوبی، با خاله های معمولی خود در شهر نیویورک نقل مکان می کند. با کمک پگی اسکات، یک زن آفریقایی-آمریکایی که خود را به عنوان خدمتکار خود در می آورد، ماریان درگیر زندگی خیره کننده همسایه های ثروتمندش می شود که در تلاش است بین پایبندی به قوانین یا ایجاد مسیر خود تصمیم بگیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Promised Land - Season 1

6.9   - IMDB

یک درام حماسی و نسلی درباره دو خانواده اهل لاتین که در دره سونوما کالیفرنیا برای کسب ثروت و قدرت رقابت می کنند.