زیرنویس سریال Transplant - Season 2 (2022)

نام فارسی سریال : پیوند - فصل 2 (2022)

7.9
  • ژانر :   درام
  • کارگردان :   Joseph Kay
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   Canada
  • بازیگران :   Laurence Leboeuf-  Kenny Wong-  Sugith Varughese

خلاصه فارسی

اتوبوسی پر از بچه ها تصادف می کند و تیم را به مسابقه می فرستد. زندگی باش زمانی که او با زنی از گذشته خود ملاقات می کند به هم می ریزد. در حالی که دکتر بیشاپ پس از سکته مغزی هنوز بیهوش است، مگس در غیاب مربی خود برای یافتن حمایت تلاش می کند. تئو پس از گرفتن یک شغل تمام وقت خارج از خانه با عواقب خانواده اش روبرو می شود و ژوئن باید تصمیم شغلی مهمی بگیرد.


خلاصه انگلیسی

A bus full of kids crashes and sends the team racing. Bash’s life is upended when he is reunited with a woman from his past. With Dr. Bishop still unconscious after his stroke, Mags struggles to find support in her mentor’s absence. Theo faces repercussions from his family after taking a full-time job away from home, and June has an important career decision to make


این سریال با نام تجاری Transplant - Season 2 محصول کشور Canada است.به کارگردانی Joseph Kay و بازیگرانی چون Laurence Leboeuf,Kenny Wong,Sugith Varughese در ژانر درام در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Dear Edward - Season 1

7   - IMDB

پسربچه ای 12 ساله از یک سانحه هوایی جان سالم به در می برد که باعث کشته شدن سایر مسافران پرواز از جمله خانواده او می شود. در حالی که او و دیگرانی که تحت تأثیر این تراژدی قرار گرفته اند سعی می کنند آنچه را که اتفاق افتاده درک کنند، دوستی ها، عاشقانه ها و جوامع غیرمنتظره ای شکل می گیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Better - Season 1

7   - IMDB

پس از جلوگیری از یک تراژدی خانوادگی، یک کارآگاه پلیس فاسد تحت بیداری اخلاقی دردناکی قرار میگیرد و تصمیم میگیرد تا بیست سال خطای خود را جبران کند، اما ارضای وجدان تازه کشف شدهاش کار سادهای نیست.

زیر‌نویس فارسی سریال Alert - Season 1

5   - IMDB

وقتی پسر افسر پلیس نیکی پارکر ناپدید میشود، او به واحد گمشده لسآنجلس (LAMPU) میپیوندد تا به افراد دیگر کمک کند تا عزیزانشان را پیدا کنند، حتی وقتی او به دنبال خود میگردد. شش سال بعد، وقتی شوهر سابقش، دوون زولنر، با عکسی از پسر گمشدهشان ظاهر میشود، دنیای او زیر و رو میشود. یا آن؟

زیر‌نویس فارسی سریال You & Me - Season 1

6.7   - IMDB

تو و من یک مجموعه تلویزیونی سه قسمتی کمدی-درام رمانتیک بریتانیایی به نویسندگی جیمی دیویس است.