زیرنویس سریال Tom Clancys Jack Ryan - Season 4 (2023)

نام فارسی سریال : Tom Clancy%27s Jack Ryan - فصل 4 (2023)

8.1
  • ژانر :   اکشن درام دلهره آور
  • کارگردان :   Carlton Cuse Graham Roland
  • سال انتشار :   2023
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   John Krasinski-  Wendell Pierce-  Michael Kelly

خلاصه فارسی

فصل چهارم و آخر، جک رایان را در خطرناک ترین ماموریت خود می بیند. جک به عنوان معاون جدید مدیر سیا، وظیفه کشف فساد داخلی را بر عهده دارد. در حین تحقیق، جک متوجه همگرایی یک کارتل مواد مخدر با یک سازمان تروریستی می شود که در نهایت توطئه ای بسیار نزدیک به خانه را فاش می کند و اعتقاد قهرمان ما را به سیستمی که همیشه برای محافظت از آن مبارزه کرده است، آزمایش می کند.


خلاصه انگلیسی

The fourth and final season finds Jack Ryan on his most dangerous mission yet. As the new CIA Acting Deputy Director, Jack is tasked with unearthing internal corruption. As he investigates, Jack discovers the convergence of a drug cartel with a terrorist organization, ultimately revealing a conspiracy much closer to home and testing our hero’s belief in the system he has always fought to protect.


این سریال با نام تجاری Tom Clancy's Jack Ryan - Season 4 محصول کشور United States است.به کارگردانی Carlton Cuse,Graham Roland و بازیگرانی چون John Krasinski,Wendell Pierce,Michael Kelly در ژانر اکشن,درام,دلهره آور در سال 2023 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال Insomnia - Season 1

6   - IMDB

اما با بی خوابی دست و پنجه نرم می کند که زندگی رویایی او را تهدید می کند و بازتاب گذشته مادرش است. همانطور که زندگی او شروع به باز شدن می کند، اما مجبور می شود با گذشته دردناک خود روبرو شود تا حقایقی را کشف کند که می تواند از یک تراژدی قریب الوقوع جلوگیری کند.

زیر‌نویس فارسی سریال The New Look - Season 1

7.4   - IMDB

داستان تکان دهنده این است که چگونه نماد مد کریستین دیور و معاصرانش از جمله کوکو شانل، پیر بالمین و کریستوبال بالنسیاگا در وحشت جنگ جهانی اول حرکت کردند و مد مدرن را راه اندازی کردند.

زیر‌نویس فارسی سریال Constellation - Season 1

6.8   - IMDB

هنگامی که یک تصادف مرگبار در ایستگاه فضایی بینالمللی رخ میدهد، یک فضانورد تنها سفر قهرمانانه به زمین را انجام میدهد، تنها برای کشف بخشهای کلیدی زندگی او - از جمله دختر جوانش - تغییر کرده است.

زیر‌نویس فارسی سریال X-Men '97 - Season 1

8.9   - IMDB

از جایی که «مردان ایکس» متوقف شد، مردان ایکس در یک دوره گذار هستند و با از دست دادن پروفسور ایکس دست و پنجه نرم می کنند. همه می دانند که احتمالاً موقتی است.

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.