زیرنویس سریال Toast of Tinseltown - Season 1 (2022)

نام فارسی سریال : Toast of Tinseltown - فصل 1 (2022)

7.5
  • ژانر :   کمدی
  • کارگردان :   -
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United Kingdom United States
  • بازیگران :   Matt Berry-  Doon Mackichan-  Fred Armisen

خلاصه فارسی

استیون توست شکنجهشده به زمین بازی بازیگر اصلی - هالیوود نقل مکان میکند. مطمئناً این بار او تحسینی را که بسیار شایسته آن است دریافت خواهد کرد.


خلاصه انگلیسی

Tortured thespian Steven Toast relocates to the ultimate actor's playground - Hollywood. Surely this time he will get the adulation he so richly deserves.


این سریال با نام تجاری Toast of Tinseltown - Season 1 محصول کشور United Kingdom,United States است.به کارگردانی - و بازیگرانی چون Matt Berry,Doon Mackichan,Fred Armisen در ژانر کمدی در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Rebelde - Season 1

6.9   - IMDB

به مدرسه Elite Way برگردید زیرا نسل جدیدی از دانش آموزان امیدوارند در نبرد باندها پیروز شوند.

زیر‌نویس فارسی سریال Run the Burbs - Season 1

5.5   - IMDB

Run the Burbs خانواده ای جوان و جسور ویتنامی-آسیایی جنوبی-کانادایی را دنبال می کند که رویکرد متفاوتی برای زندگی کامل دارند و در عین حال طرز فکر ما را در مورد ارزش های خانوادگی معاصر و زندگی در حومه ها تغییر می دهد.

زیر‌نویس فارسی سریال Son of a Critch - Season 1

7.2   - IMDB

این سریال بر اساس خاطرات کمدین مارک کریچ به همین نام، دوران کودکی او را در نیوفاندلند و لابرادور به نمایش می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Pivoting - Season 1

6.8   - IMDB

در یک شهر کوچک و طبقه متوسط ​​در لانگ آیلند، نیویورک، سه زن - و دوستان صمیمی دوران کودکی - با مرگ چهارمین عضو گروه خود کنار می آیند. وقتی با این واقعیت مواجه میشوند که زندگی کوتاه است، این زنان از طریق یک سری تصمیمهای تکانشی، نادرست و خودسرانه، مسیر فعلی خود را تغییر میدهند. این محورها پیوند آنها را تقویت میکنند و ثابت میکنند که هرگز دیر نیست که زندگی خود را در جستجوی خوشبختی خراب کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Wolf Like Me - Season 1

7.3   - IMDB

گری یک ویران عاطفی است و از زمان مرگ همسرش برای تأمین مخارج دخترش تلاش می کند. مری رازی دارد که نمی تواند خودش را با کسی در میان بگذارد. کائنات این دو را به دلیلی کنار هم آورد.

زیر‌نویس فارسی سریال As We See It - Season 1

8.1   - IMDB

یافتن عشق، دوست یابی، یافتن شغل، بزرگ شدن. سه هم اتاقی در طیف اوتیسم را تماشا کنید که در اوایل 20 سالگی خود با تمام شادی، اشک و خنده حرکت می کنند. این هم اتاقیها با کمک خانوادهها، دستیاران و گاهی اوقات همدیگر، شکستهایی را تجربه میکنند و در سفرهای منحصربهفرد خود به سوی استقلال و پذیرش، پیروزیها را جشن میگیرند.