زیرنویس سریال The X-Files - Season 8 (2000)

نام فارسی سریال : The X-Files - فصل 8 (2000)

8.6
  • ژانر :   علمی تخیلی درام رمز و راز
  • کارگردان :   Chris Carter
  • سال انتشار :   2000
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   David Duchovny-  Gillian Anderson-  Mitch Pileggi

خلاصه فارسی

معاون جدید مدیر کرش از مامور جان داگت می خواهد تا در مورد پرونده گم شده مولدر تحقیق کند. رفتار شکاکانه داگت با ناپدید شدن مولدر، خاری را در پهلوی اسکالی و اسکینر قرار می دهد. اسکالی اسکینر و یک داگت ناراضی را به آریزونا هدایت می کند تا از گیبسون ستایش در برابر یک شکارچی جایزه بیگانه که به عنوان مولدر گم شده مبدل شده است محافظت کند.


خلاصه انگلیسی

New Deputy Director Kersh has Agent John Doggett investigate the missing Mulder case. Doggett's skeptical treatment of Mulder's disappearance puts a thorn in Scully and Skinner's sides. Scully leads Skinner and an unhappy Doggett to Arizona to protect Gibson Praise from an Alien Bounty Hunter disguised as the missing Mulder.


این سریال با نام تجاری The X-Files - Season 8 محصول کشور United States است.به کارگردانی Chris Carter و بازیگرانی چون David Duchovny,Gillian Anderson,Mitch Pileggi در ژانر علمی تخیلی,درام,رمز و راز در سال 2000 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Archive 81 - Season 1

7.3   - IMDB

یک آرشیودار کار بازیابی نوارهای ویدئویی آسیب دیده را بر عهده می گیرد و در گرداب معمایی که شامل کارگردان گمشده و فرقه شیطانی است، کشیده می شود.

زیر‌نویس فارسی سریال Summer Heat - Season 1

2   - IMDB

گروهی از جوانان که در یک استراحتگاه بهشتی کار می کنند، تابستانی فراموش نشدنی را سپری می کنند و عشق، دوستی های واقعی و رازهای ویرانگر را کشف می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Gilded Age - Season 1

8   - IMDB

سال 1882 است و عصر طلایی در جریان است، زمانی که ماریان بروک، دختر یتیم جوان یک ژنرال جنوبی، با خاله های معمولی خود در شهر نیویورک نقل مکان می کند. با کمک پگی اسکات، یک زن آفریقایی-آمریکایی که خود را به عنوان خدمتکار خود در می آورد، ماریان درگیر زندگی خیره کننده همسایه های ثروتمندش می شود که در تلاش است بین پایبندی به قوانین یا ایجاد مسیر خود تصمیم بگیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Promised Land - Season 1

6.9   - IMDB

یک درام حماسی و نسلی درباره دو خانواده اهل لاتین که در دره سونوما کالیفرنیا برای کسب ثروت و قدرت رقابت می کنند.