زیرنویس سریال The Way Home - Season 2 (2024)

نام فارسی سریال : راه خانه - فصل 2 (2024)

  • ژانر :   درام
  • کارگردان :   Alexandra Clarke
  • سال انتشار :   2024
  • محصول کشور :   Canada United States
  • بازیگران :   Chyler Leigh-  Sadie Laflamme-Snow-  Andie MacDowell

خلاصه فارسی

فصل دوم از جایی شروع می شود که فصل اول تمام شد، کت لندری به مادرش دل گفت که می داند چه اتفاقی برای جیکوب لندری افتاده است. همانطور که کت به جستجوی خود برای یافتن جیکوب و بازگرداندن او به خانه ادامه می دهد، مادر و دختر افشاگری های غیرمنتظره ای در مورد منشأ خود پیدا می کنند که در حین مطرح شدن سوالات جدید، پاسخ به برخی از سوالات را می دهد.


خلاصه انگلیسی

Season two starts where season one left off, with Kat Landry exclaiming to her mom Del that she knows what happened to Jacob Landry. As Kat continues her quest to find Jacob and bring him home, mother and daughter uncover unexpected revelations about their origins that bring answers to some questions while new ones are raised.


این سریال با نام تجاری The Way Home - Season 2 محصول کشور Canada,United States است.به کارگردانی Alexandra Clarke و بازیگرانی چون Chyler Leigh,Sadie Laflamme-Snow,Andie MacDowell در ژانر درام در سال 2024 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Dear Edward - Season 1

7   - IMDB

پسربچه ای 12 ساله از یک سانحه هوایی جان سالم به در می برد که باعث کشته شدن سایر مسافران پرواز از جمله خانواده او می شود. در حالی که او و دیگرانی که تحت تأثیر این تراژدی قرار گرفته اند سعی می کنند آنچه را که اتفاق افتاده درک کنند، دوستی ها، عاشقانه ها و جوامع غیرمنتظره ای شکل می گیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Better - Season 1

7   - IMDB

پس از جلوگیری از یک تراژدی خانوادگی، یک کارآگاه پلیس فاسد تحت بیداری اخلاقی دردناکی قرار میگیرد و تصمیم میگیرد تا بیست سال خطای خود را جبران کند، اما ارضای وجدان تازه کشف شدهاش کار سادهای نیست.

زیر‌نویس فارسی سریال Alert - Season 1

5   - IMDB

وقتی پسر افسر پلیس نیکی پارکر ناپدید میشود، او به واحد گمشده لسآنجلس (LAMPU) میپیوندد تا به افراد دیگر کمک کند تا عزیزانشان را پیدا کنند، حتی وقتی او به دنبال خود میگردد. شش سال بعد، وقتی شوهر سابقش، دوون زولنر، با عکسی از پسر گمشدهشان ظاهر میشود، دنیای او زیر و رو میشود. یا آن؟

زیر‌نویس فارسی سریال You & Me - Season 1

6.7   - IMDB

تو و من یک مجموعه تلویزیونی سه قسمتی کمدی-درام رمانتیک بریتانیایی به نویسندگی جیمی دیویس است.