زیرنویس سریال The Tower - Season 2 (2023)

نام فارسی سریال : برج - فصل 2 (2023)

6.9
  • ژانر :   درام رمز و راز
  • کارگردان :   -
  • سال انتشار :   2023
  • محصول کشور :   United Kingdom
  • بازیگران :   Gemma Whelan-  Tahirah Sharif-  Emmett J Scanlan

خلاصه فارسی

به دنبال اوج دراماتیک فصل اول، تازه کار پی.سی. لیزی آداما به ایستگاه پلیس لندن خود باز می گردد، جایی که می بیند که برای محافظت از یک مادر و دختر در خطر مبارزه می کند. سارا کالینز، پس از انتقال به فرماندهی قتل، دوباره پرونده سردی را باز می کند که یک دختر مدرسه ای گم شده را شامل می شود که او را به تلاقی دوباره با لیزی سوق می دهد. D.I. کایران شاو میخواهد استیو برادشاو را برای یک گروه ویژه که یک شخصیت اصلی جنایت سازمانیافته را هدف قرار میدهد استخدام کند، اما باید استیو را متقاعد کند که میتوان به او اعتماد کرد.


خلاصه انگلیسی

Following the dramatic climax of season one, rookie P.C. Lizzie Adama returns to her London police station, where she finds herself fighting to protect a mother and daughter in peril. D.S. Sarah Collins, having transferred to Homicide Command, reopens a cold case involving a missing schoolgirl that leads her to cross paths with Lizzie again. D.I. Kieran Shaw wants to recruit D.S. Steve Bradshaw for a specialist task force targeting a major organized crime figure but must convince Steve he can be trusted.


این سریال با نام تجاری The Tower - Season 2 محصول کشور United Kingdom است.به کارگردانی - و بازیگرانی چون Gemma Whelan,Tahirah Sharif,Emmett J Scanlan در ژانر درام,رمز و راز در سال 2023 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال The New Look - Season 1

7.4   - IMDB

داستان تکان دهنده این است که چگونه نماد مد کریستین دیور و معاصرانش از جمله کوکو شانل، پیر بالمین و کریستوبال بالنسیاگا در وحشت جنگ جهانی اول حرکت کردند و مد مدرن را راه اندازی کردند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Dear Edward - Season 1

7   - IMDB

پسربچه ای 12 ساله از یک سانحه هوایی جان سالم به در می برد که باعث کشته شدن سایر مسافران پرواز از جمله خانواده او می شود. در حالی که او و دیگرانی که تحت تأثیر این تراژدی قرار گرفته اند سعی می کنند آنچه را که اتفاق افتاده درک کنند، دوستی ها، عاشقانه ها و جوامع غیرمنتظره ای شکل می گیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Poker Face - Season 1

8   - IMDB

این سریال معمایی هفته، چارلی کیل را دنبال میکند که توانایی فوقالعادهای در تشخیص اینکه کسی دروغ میگوید دارد. او با Plymouth Barracuda خود به جاده میرود و در هر توقف با گروه جدیدی از شخصیتها و جنایات عجیب روبرو میشود که نمیتواند حل کند.

زیر‌نویس فارسی سریال Better - Season 1

7   - IMDB

پس از جلوگیری از یک تراژدی خانوادگی، یک کارآگاه پلیس فاسد تحت بیداری اخلاقی دردناکی قرار میگیرد و تصمیم میگیرد تا بیست سال خطای خود را جبران کند، اما ارضای وجدان تازه کشف شدهاش کار سادهای نیست.