زیرنویس سریال The Tom And Jerry Show - Season 1 (2014)

نام فارسی سریال : نمایش تام و جری - فصل 1 (2014)

  • ژانر :   انیمیشن کمدی خانوادگی
  • کارگردان :   William Hanna
  • سال انتشار :   2014
  • محصول کشور :   International
  • بازیگران :   Tom Kenny-  Rick Zieff-  Gary Cole

خلاصه فارسی

تام و جری (به انگلیسی: Tom and Jerry) یک مجموعه تلویزیونی انیمیشنی است که توسط کمپانی برادران وارنر انیمیشن و انیمیشن Renegade انیمیشن ساخته شده است که توسط ویلیام هانا و جوزف باربارا در سال 1940 بر اساس شخصیتهای تام و جری ساخته شده است. در 1 مارس 2014 در کانال Canada Teletoon راه اندازی شد و در 9 آوریل 2014 در Cartoon Network در ایالات متحده پخش شد.


خلاصه انگلیسی

Tom and Jerry is an animated television series produced by Warner Bros Animation and Renegade Animation theatrical cartoon series created by William Hanna and Joseph Barbara in 1940, based on the characters Tom and Jerry. It was launched on Canada Teletoon channel on March 1, 2014, and premiered on Cartoon Network in the US on April 9, 2014.


این سریال با نام تجاری The Tom And Jerry Show - Season 1 محصول کشور International است.به کارگردانی William Hanna و بازیگرانی چون Tom Kenny,Rick Zieff,Gary Cole در ژانر انیمیشن,کمدی,خانوادگی در سال 2014 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Toast of Tinseltown - Season 1

7.5   - IMDB

استیون توست شکنجهشده به زمین بازی بازیگر اصلی - هالیوود نقل مکان میکند. مطمئناً این بار او تحسینی را که بسیار شایسته آن است دریافت خواهد کرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Rebelde - Season 1

6.9   - IMDB

به مدرسه Elite Way برگردید زیرا نسل جدیدی از دانش آموزان امیدوارند در نبرد باندها پیروز شوند.

زیر‌نویس فارسی سریال Run the Burbs - Season 1

5.5   - IMDB

Run the Burbs خانواده ای جوان و جسور ویتنامی-آسیایی جنوبی-کانادایی را دنبال می کند که رویکرد متفاوتی برای زندگی کامل دارند و در عین حال طرز فکر ما را در مورد ارزش های خانوادگی معاصر و زندگی در حومه ها تغییر می دهد.

زیر‌نویس فارسی سریال Son of a Critch - Season 1

7.2   - IMDB

این سریال بر اساس خاطرات کمدین مارک کریچ به همین نام، دوران کودکی او را در نیوفاندلند و لابرادور به نمایش می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Pivoting - Season 1

6.8   - IMDB

در یک شهر کوچک و طبقه متوسط ​​در لانگ آیلند، نیویورک، سه زن - و دوستان صمیمی دوران کودکی - با مرگ چهارمین عضو گروه خود کنار می آیند. وقتی با این واقعیت مواجه میشوند که زندگی کوتاه است، این زنان از طریق یک سری تصمیمهای تکانشی، نادرست و خودسرانه، مسیر فعلی خود را تغییر میدهند. این محورها پیوند آنها را تقویت میکنند و ثابت میکنند که هرگز دیر نیست که زندگی خود را در جستجوی خوشبختی خراب کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Wolf Like Me - Season 1

7.3   - IMDB

گری یک ویران عاطفی است و از زمان مرگ همسرش برای تأمین مخارج دخترش تلاش می کند. مری رازی دارد که نمی تواند خودش را با کسی در میان بگذارد. کائنات این دو را به دلیلی کنار هم آورد.