زیرنویس سریال The Simpsons - Season 25 (2013)

نام فارسی سریال : سیمپسونها - فصل 25 (2013)

8.7
  • ژانر :   انیمیشن کمدی خانوادگی
  • کارگردان :   James L Brooks Matt Groening Sam Simon
  • سال انتشار :   2013
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Dan Castellaneta-  Nancy Cartwright-  Julie Kavner

خلاصه فارسی

در این فصل، The Simpsons سه جایزه Primetime Emmy را دریافت کرد، با یک جایزه Primetime Emmy برای اجرای صدای شخصیت به هری شیرر، که آخرین عضو بازیگران اصلی بود که این جایزه را دریافت کرد.


خلاصه انگلیسی

This season The Simpsons gained three Primetime Emmy Awards, with an Primetime Emmy Award for Character Voice-Over Performance to Harry Shearer, who was the last member of the leading cast to get the award


این سریال با نام تجاری The Simpsons - Season 25 محصول کشور United States است.به کارگردانی James L Brooks,Matt Groening,Sam Simon و بازیگرانی چون Dan Castellaneta,Nancy Cartwright,Julie Kavner در ژانر انیمیشن,کمدی,خانوادگی در سال 2013 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Romantic Getaway - Season 1

یک زوج متاهل معمولی که تلاش می کنند مجرم باشند. همه به خاطر یک آرزوی خود برای داشتن خانواده. از آنجایی که آنها با مبارزه بسیار آشنا برای بسیاری از زوجها - تلاش برای باردار شدن - روبرو میشوند، این زوج فرآیند IVF را آغاز میکنند، اما چرخش و چرخش وجوه 50 هزار پوندی دزدیده شده (به شکل بیتکوین) به این معنی است که زندگی روزمره آنها چیزی جز معمولی

زیر‌نویس فارسی سریال Freeridge - Season 1

چهار دوست نوجوان پس از اینکه به نظر می رسد یک جعبه قدیمی عجیب و غریب بدبختی - و بیشتر - را به زندگی آنها وارد می کند، برای برگرداندن یک نفرین کار می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال That '90s Show - Season 1

7   - IMDB

دونا و اریک چهارم ژوئیه را در خانه والدینش در پوینت پلیس می گذرانند، جایی که دخترشان لیا تأثیری بر دیگر نوجوانان شهر می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Animal Control - Season 1

7   - IMDB

این کمدی تک دوربینی گروهی از کارگران محلی کنترل حیوانات را دنبال می کند که زندگی آنها به دلیل ساده بودن حیوانات پیچیده است، اما انسان ها نه.

زیر‌نویس فارسی سریال The Consultant - Season 1

6.5   - IMDB

پس از یک تراژدی غیرقابل توصیف در CompWare، یک استودیوی بازی مستقر در مرکز شهر لس آنجلس، یک مشاور مرموز، Regus Patoff، وارد شهر می شود و مسئولیت را بر عهده می گیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Everyone Else Burns - Season 1

6.7   - IMDB

با لوئیزها آشنا شوید: خانواده معمولی و روزمره شما در منچستر که به یک طبقه فوق مذهبی تعلق دارند. اوه، و آنها فکر می کنند که جهان در 10 سال آینده به پایان می رسد.