زیرنویس سریال The Pioneer Woman - Season 31 (2022)

نام فارسی سریال : زن پیشگام - فصل 31 (2022)

  • ژانر :  
  • کارگردان :   -
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Ree Drummond-  Ladd Drummond-  Alex Drummond

خلاصه فارسی

ری دراموند در آشپزخانه خود در مزرعه است و چراغ های برجسته دنیای سبزیجات را جشن می گیرد. پینهدوزی گوجهفرنگی با یک رویه سبزی پنیری افسانهای اولین بار در منو است. مجموعهای از سبزیهای پر جنب و جوش در ماکارونی پخته بستهبندی شده با سبزیجات ری، که پس از آن یک سوپ کدو حلوایی ساده کاری گرمکننده دارد، بازی میکند. در نهایت، Rich Cauliflower Mash در مرکز توجه غذای جانبی هیجان انگیز قرار می گیرد و چهار غذای گیاهی فوق العاده را با هم جمع می کند که تضمینی برای دریافت نظرات تحسین برانگیز است.


خلاصه انگلیسی

Ree Drummond is in her kitchen on the ranch celebrating the leading lights of the vegetable world. Tomato Cobbler with a fabulous cheesy herb topping is first on the menu. An ensemble of vibrant greens star in Ree's Veggie-Packed Baked Pasta, which is followed by a warming Simple Curry Pumpkin Soup. Finally, Rich Cauliflower Mash takes the sensational side dish spotlight, wrapping up four fantastic veggie dishes guaranteed to get rave reviews.


این سریال با نام تجاری The Pioneer Woman - Season 31 محصول کشور United States است.به کارگردانی - و بازیگرانی چون Ree Drummond,Ladd Drummond,Alex Drummond در ژانر در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Next Level Chef - Season 1

6.9   - IMDB

تکامل بعدی در مسابقات آشپزی، زیرا گوردون رمزی یک دستکش آشپزی منحصر به فرد را طراحی کرده است، که در یک صحنه نمادین در سه طبقه قرار دارد، هر طبقه شامل آشپزخانه ای خیره کننده متفاوت است. از طبقه فوقانی درخشان گرفته تا پایین چالش برانگیز زیرزمین، مواد تشکیل دهنده با محیط مطابقت دارند، زیرا رمزی معتقد است آزمون واقعی سرآشپزهای بزرگ نه تنها این است که در بهترین شرایط چه کاری می توانند انجام دهند، بلکه این است که چه نوع جادویی می توانند در آن ایجاد کنند. بدترین!

زیر‌نویس فارسی سریال Hype House - Season 1

1.9   - IMDB

Hype House TikTok در حال دریافت یک نمایش واقعی نتفلیکس است که زندگی برخی از بزرگترین سازندگان را در پلت فرم رسانه های اجتماعی دنبال می کند.

زیر‌نویس فارسی سریال Relatively Famous: Ranch Rules - Season 1

5.7   - IMDB

از لوکس هالیوود گرفته تا شیک کانتری، E! هشت فرزند مشهور را برای سفر زندگی خود در مزرعه ای در استیمبوت اسپرینگز، کلرادو جمع آوری می کند.

زیر‌نویس فارسی سریال I Am Georgina - Season 1

4   - IMDB

در این پرتره احساسی و عمیق از زندگی روزمره او به جورجینا رودریگز - مادر، اینفلوئنسر، تاجر و شریک زندگی کریستیانو رونالدو بپیوندید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Real Dirty Dancing - Season 1

6.1   - IMDB

مسابقه رقص با حضور افراد مشهور که خاطرهانگیزترین لحظات رقص فیلم کلاسیک را به امید تبدیل شدن به «بچه» و «جانی» بعدی تجربه میکنند.