زیرنویس سریال The Originals - Season 2 (2015)

نام فارسی سریال : اصل - فصل 2 (2015)

8.3
  • ژانر :   فانتزی وحشت رمز و راز درام
  • کارگردان :   Julie Plec
  • سال انتشار :   2015
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Joseph Morgan-  Claire Holt-  Daniel Gillies

خلاصه فارسی

در فصل 2، نظم جدید برقرار می شود، کنترل شهر به گرگ ها داده می شود و تهدیدهای مرموز بی شماری در کمین هستند. اگرچه کلاوس و هیلی اعلام کردند که برای ایجاد یک نیواورلئان برای دخترشان، زمین را بسوزانند. در حالی که او با زندگی دورگه سازگار می شود، هیلی عصبانی است و با دخترش خداحافظی می کند، و کلاوس - که بیش از هر زمان دیگری به قدرت او نیاز دارد - اغلب خود را ضعیف می بیند که گرگ از حلقه ماه تقلبی در خونش استفاده می کند. ایلیا احساس می کند از خانواده اش جدا شده است ...


خلاصه انگلیسی

In season 2, the new order is established, the wolves were given control of the city and countless mysterious threats are lurking. Although Klaus and Hayley declared to burn the earth to create a New Orleans for their daughter. As she adjusted to life as a hybrid, Hayley’s angry and say goodbye to her daughter, and Klaus - who need his strength more than ever - often find himself weakened as the wolf using counterfeit moon ring in his blood. Elijah feels isolated from his families ...


این سریال با نام تجاری The Originals - Season 2 محصول کشور United States است.به کارگردانی Julie Plec و بازیگرانی چون Joseph Morgan,Claire Holt,Daniel Gillies در ژانر فانتزی,وحشت,رمز و راز,درام در سال 2015 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Archive 81 - Season 1

7.3   - IMDB

یک آرشیودار کار بازیابی نوارهای ویدئویی آسیب دیده را بر عهده می گیرد و در گرداب معمایی که شامل کارگردان گمشده و فرقه شیطانی است، کشیده می شود.

زیر‌نویس فارسی سریال Summer Heat - Season 1

2   - IMDB

گروهی از جوانان که در یک استراحتگاه بهشتی کار می کنند، تابستانی فراموش نشدنی را سپری می کنند و عشق، دوستی های واقعی و رازهای ویرانگر را کشف می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Gilded Age - Season 1

8   - IMDB

سال 1882 است و عصر طلایی در جریان است، زمانی که ماریان بروک، دختر یتیم جوان یک ژنرال جنوبی، با خاله های معمولی خود در شهر نیویورک نقل مکان می کند. با کمک پگی اسکات، یک زن آفریقایی-آمریکایی که خود را به عنوان خدمتکار خود در می آورد، ماریان درگیر زندگی خیره کننده همسایه های ثروتمندش می شود که در تلاش است بین پایبندی به قوانین یا ایجاد مسیر خود تصمیم بگیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Promised Land - Season 1

6.9   - IMDB

یک درام حماسی و نسلی درباره دو خانواده اهل لاتین که در دره سونوما کالیفرنیا برای کسب ثروت و قدرت رقابت می کنند.