زیرنویس سریال The Marvelous Mrs Maisel - Season 5 (2023)

نام فارسی سریال : The Marvelous Mrs Maisel - فصل 5 (2023)

8.7
  • ژانر :   کمدی درام
  • کارگردان :   Amy Sherman-Palladino
  • سال انتشار :   2023
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Rachel Brosnahan-  Alex Borstein-  Michael Zegen

خلاصه فارسی

پس از سوختن پل ها و قطع شدن از تور، میج مایزل در فصل چهارم ادامه داد و حرفه و شهرت خود را بازسازی کرد. لحظات پایانی فصل با خروج میج از سالن کارنگی با نشاط و آماده برای مقابله با هر کولاکی به اوج خود رسید. میج پس از نمایشی در مقابل بیلبورد برفی نمایش گوردون فورد، آماده است تا «به جلو برو» و برای صعودش به ستاره شدن بجنگد - مجهز به هوش سریع و زبان تیزش و هیچ چیز دیگری برای از دست دادن.


خلاصه انگلیسی

After burning bridges and being cut from tour, Midge Maisel persisted through Season Four, rebuilding her career and reputation. The final moments of the season culminated with Midge leaving Carnegie Hall reinvigorated and ready to weather any blizzard. After an epiphany in front of The Gordon Ford Show’s snowy billboard, Midge is ready to “Go forward” and fight for her ascent to stardom—equipped with her quick wit and sharp tongue, and nothing else to lose.


این سریال با نام تجاری The Marvelous Mrs Maisel - Season 5 محصول کشور United States است.به کارگردانی Amy Sherman-Palladino و بازیگرانی چون Rachel Brosnahan,Alex Borstein,Michael Zegen در ژانر کمدی,درام در سال 2023 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال The New Look - Season 1

7.4   - IMDB

داستان تکان دهنده این است که چگونه نماد مد کریستین دیور و معاصرانش از جمله کوکو شانل، پیر بالمین و کریستوبال بالنسیاگا در وحشت جنگ جهانی اول حرکت کردند و مد مدرن را راه اندازی کردند.

زیر‌نویس فارسی سریال Elsbeth - Season 1

7.7   - IMDB

الزبث پس از ترک حرفه حقوقی خود برای یک نقش تحقیقاتی جدید، خود را در حال شوخی با کاپیتان پلیس نیویورک سی دبلیو واگنر به عنوان ناظر خارجی برای وزارت دادگستری ایالات متحده در پی یافته های سوء رفتار می بیند. افسر کایا بلانکه در کنار الزبث کار می کند که دستوراتی از واگنر برای به حاشیه راندن تأثیر وکیل بر عملیات پلیس دارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Romantic Getaway - Season 1

یک زوج متاهل معمولی که تلاش می کنند مجرم باشند. همه به خاطر یک آرزوی خود برای داشتن خانواده. از آنجایی که آنها با مبارزه بسیار آشنا برای بسیاری از زوجها - تلاش برای باردار شدن - روبرو میشوند، این زوج فرآیند IVF را آغاز میکنند، اما چرخش و چرخش وجوه 50 هزار پوندی دزدیده شده (به شکل بیتکوین) به این معنی است که زندگی روزمره آنها چیزی جز معمولی

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Freeridge - Season 1

چهار دوست نوجوان پس از اینکه به نظر می رسد یک جعبه قدیمی عجیب و غریب بدبختی - و بیشتر - را به زندگی آنها وارد می کند، برای برگرداندن یک نفرین کار می کنند.