زیرنویس سریال The Librarians - Season 1 (2014)

نام فارسی سریال : کتابداران - فصل 1 (2014)

7.2

خلاصه فارسی

The Librarians - Season 1 درباره یک سازمان مخفی است که در حال جمع آوری مصنوعاتی است که حاوی قدرت های ماوراء طبیعی در سراسر جهان هستند، قبل از اینکه به دست افراد اشتباه بیفتد. این تیم متشکل از یک دختر زیبا با نام مستعار مغز با تواناییهای فوقالعاده محاسباتی، یک پسر آسیایی مهارت دزدیدن اشیا را به سرعت رعد و برق دارد و از هر دری عبور میکند، یک مورخ هنر با درک گستردهای از باستانشناسی، و یک دختر عضلانی میتواند بیرون راند. هر هیولایی


خلاصه انگلیسی

The Librarians - Season 1 is about a secret organization collecting artifacts that contain supernatural powers around the world before it falls into the wrong hands. This team consists of a beautiful girl nicknamed Brain with super calculating capabilities, an Asian guy have the knack of stealing things as quick as lightning and "walk through" any door, an art historian with a wide understanding of archeology, and Muscles girl can oust any monster.


این سریال با نام تجاری The Librarians - Season 1 محصول کشور United States است.به کارگردانی John Rogers و بازیگرانی چون Rebecca Romijn,Lindy Booth,Christian Kane در ژانر کمدی,فانتزی,رمز و راز,ماجراجویی در سال 2014 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Romantic Getaway - Season 1

یک زوج متاهل معمولی که تلاش می کنند مجرم باشند. همه به خاطر یک آرزوی خود برای داشتن خانواده. از آنجایی که آنها با مبارزه بسیار آشنا برای بسیاری از زوجها - تلاش برای باردار شدن - روبرو میشوند، این زوج فرآیند IVF را آغاز میکنند، اما چرخش و چرخش وجوه 50 هزار پوندی دزدیده شده (به شکل بیتکوین) به این معنی است که زندگی روزمره آنها چیزی جز معمولی

زیر‌نویس فارسی سریال Freeridge - Season 1

چهار دوست نوجوان پس از اینکه به نظر می رسد یک جعبه قدیمی عجیب و غریب بدبختی - و بیشتر - را به زندگی آنها وارد می کند، برای برگرداندن یک نفرین کار می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال That '90s Show - Season 1

7   - IMDB

دونا و اریک چهارم ژوئیه را در خانه والدینش در پوینت پلیس می گذرانند، جایی که دخترشان لیا تأثیری بر دیگر نوجوانان شهر می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Animal Control - Season 1

7   - IMDB

این کمدی تک دوربینی گروهی از کارگران محلی کنترل حیوانات را دنبال می کند که زندگی آنها به دلیل ساده بودن حیوانات پیچیده است، اما انسان ها نه.

زیر‌نویس فارسی سریال Poker Face - Season 1

8   - IMDB

این سریال معمایی هفته، چارلی کیل را دنبال میکند که توانایی فوقالعادهای در تشخیص اینکه کسی دروغ میگوید دارد. او با Plymouth Barracuda خود به جاده میرود و در هر توقف با گروه جدیدی از شخصیتها و جنایات عجیب روبرو میشود که نمیتواند حل کند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Consultant - Season 1

6.5   - IMDB

پس از یک تراژدی غیرقابل توصیف در CompWare، یک استودیوی بازی مستقر در مرکز شهر لس آنجلس، یک مشاور مرموز، Regus Patoff، وارد شهر می شود و مسئولیت را بر عهده می گیرد.