زیرنویس سریال The Last Ship - Season 1 (2014)

نام فارسی سریال : آخرین کشتی - فصل 1 (2014)

7.4
  • ژانر :   اکشن درام جنگی
  • کارگردان :   Steven Kane Hank Steinberg
  • سال انتشار :   2014
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Eric Dane-  Rhona Mitra-  Adam Baldwin

خلاصه فارسی

پس از یک بیماری همه گیر جهانی که باعث کشته شدن و تضعیف حدود نیمی از جمعیت جهان شد، خدمه (شامل 217 نفر زن و مرد) یک کشتی نیروی دریایی ایالات متحده تحت تأثیر قرار نگرفتند. اکنون آنها باید سعی کنند راه هایی برای درمان و پیشگیری از ویروس ها برای نجات بشریت بیابند.


خلاصه انگلیسی

After a global pandemic killing and weakening about half the world's population, the crew (including 217 people both male and female) on a Navy ship of the US is not affected. Now they must try to find ways to treat and prevent viruses to save humanity.


این سریال با نام تجاری The Last Ship - Season 1 محصول کشور United States است.به کارگردانی Steven Kane,Hank Steinberg و بازیگرانی چون Eric Dane,Rhona Mitra,Adam Baldwin در ژانر اکشن,درام,جنگی در سال 2014 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Naomi - Season 1

4.9   - IMDB

سفر یک دختر نوجوان را از شهر کوچک شمال غربی او به ارتفاعات چندجهانی دنبال کنید. هنگامی که یک رویداد فراطبیعی شهر زادگاهش را به شدت تکان می دهد، نائومی شروع به کشف منشأ آن می کند و آنچه کشف می کند هر آنچه را که در مورد قهرمانانمان باور داریم به چالش می کشد.

زیر‌نویس فارسی سریال Archive 81 - Season 1

7.3   - IMDB

یک آرشیودار کار بازیابی نوارهای ویدئویی آسیب دیده را بر عهده می گیرد و در گرداب معمایی که شامل کارگردان گمشده و فرقه شیطانی است، کشیده می شود.

زیر‌نویس فارسی سریال Peacemaker - Season 1

8.3   - IMDB

ادامه داستان Peacemaker - مردی متقاعد کننده و مغرور که به صلح به هر قیمتی معتقد است، مهم نیست که چند نفر را برای بدست آوردن آن باید بکشد - پس از وقایع "جوخه انتحار".

زیر‌نویس فارسی سریال Trigger Point - Season 1

6.4   - IMDB

این تریلر شش قسمتی یک جوخه خنثی سازی بمب به نام اکسپو را دنبال می کند که افسران لندن معاصر را در حال به خطر انداختن جان خود در مواجهه با خطر می بیند.