زیرنویس سریال The Last Ship - Season 1 (2014)

نام فارسی سریال : آخرین کشتی - فصل 1 (2014)

7.4
  • ژانر :   اکشن درام جنگی
  • کارگردان :   Steven Kane Hank Steinberg
  • سال انتشار :   2014
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Eric Dane-  Rhona Mitra-  Adam Baldwin

خلاصه فارسی

پس از یک بیماری همه گیر جهانی که باعث کشته شدن و تضعیف حدود نیمی از جمعیت جهان شد، خدمه (شامل 217 نفر زن و مرد) یک کشتی نیروی دریایی ایالات متحده تحت تأثیر قرار نگرفتند. اکنون آنها باید سعی کنند راه هایی برای درمان و پیشگیری از ویروس ها برای نجات بشریت بیابند.


خلاصه انگلیسی

After a global pandemic killing and weakening about half the world's population, the crew (including 217 people both male and female) on a Navy ship of the US is not affected. Now they must try to find ways to treat and prevent viruses to save humanity.


این سریال با نام تجاری The Last Ship - Season 1 محصول کشور United States است.به کارگردانی Steven Kane,Hank Steinberg و بازیگرانی چون Eric Dane,Rhona Mitra,Adam Baldwin در ژانر اکشن,درام,جنگی در سال 2014 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال The New Look - Season 1

7.4   - IMDB

داستان تکان دهنده این است که چگونه نماد مد کریستین دیور و معاصرانش از جمله کوکو شانل، پیر بالمین و کریستوبال بالنسیاگا در وحشت جنگ جهانی اول حرکت کردند و مد مدرن را راه اندازی کردند.

زیر‌نویس فارسی سریال X-Men '97 - Season 1

8.9   - IMDB

از جایی که «مردان ایکس» متوقف شد، مردان ایکس در یک دوره گذار هستند و با از دست دادن پروفسور ایکس دست و پنجه نرم می کنند. همه می دانند که احتمالاً موقتی است.

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Dear Edward - Season 1

7   - IMDB

پسربچه ای 12 ساله از یک سانحه هوایی جان سالم به در می برد که باعث کشته شدن سایر مسافران پرواز از جمله خانواده او می شود. در حالی که او و دیگرانی که تحت تأثیر این تراژدی قرار گرفته اند سعی می کنند آنچه را که اتفاق افتاده درک کنند، دوستی ها، عاشقانه ها و جوامع غیرمنتظره ای شکل می گیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Better - Season 1

7   - IMDB

پس از جلوگیری از یک تراژدی خانوادگی، یک کارآگاه پلیس فاسد تحت بیداری اخلاقی دردناکی قرار میگیرد و تصمیم میگیرد تا بیست سال خطای خود را جبران کند، اما ارضای وجدان تازه کشف شدهاش کار سادهای نیست.