زیرنویس سریال The Lake - Season 2 (2023)

نام فارسی سریال : دریاچه - فصل 2 (2023)

6.3
  • ژانر :   کمدی درام
  • کارگردان :   -
  • سال انتشار :   2023
  • محصول کشور :   Canada
  • بازیگران :   Jordan Gavaris-  Julia Stiles-  Madison Shamoun

خلاصه فارسی

جاستین مصمم است تا تابستان امسال را به بهترین شکل ممکن تبدیل کند. متأسفانه، زمانی که آتش بازی او قایقخانه را منفجر کرد، نقشه او آتش می گیرد. همه جاستین را سرزنش می کنند، اما او می داند که بی گناه است. او فقط باید آن را ثابت کند. میمسی، مادر میسی برای گذراندن تابستان "آخر" خود با خانواده اش ظاهر می شود. و بیلی هم با یک درختکار زیبا و هم یک فعال آب و هوا ملاقات می کند که تهدید می کند تابستان او را نیز منفجر می کند.


خلاصه انگلیسی

Justin is determined to make this summer his best yet. Unfortunately, his plan goes up in flames when his fireworks blow up the boathouse. Everyone blames Justin, but he knows he’s innocent. He just has to prove it. Maisy’s mother Mimsy shows up to spend her “last” summer with her family. And Billie meets both a gorgeous tree planter and a climate activist who threaten to blow up her summer too.


این سریال با نام تجاری The Lake - Season 2 محصول کشور Canada است.به کارگردانی - و بازیگرانی چون Jordan Gavaris,Julia Stiles,Madison Shamoun در ژانر کمدی,درام در سال 2023 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال The New Look - Season 1

7.4   - IMDB

داستان تکان دهنده این است که چگونه نماد مد کریستین دیور و معاصرانش از جمله کوکو شانل، پیر بالمین و کریستوبال بالنسیاگا در وحشت جنگ جهانی اول حرکت کردند و مد مدرن را راه اندازی کردند.

زیر‌نویس فارسی سریال Elsbeth - Season 1

7.7   - IMDB

الزبث پس از ترک حرفه حقوقی خود برای یک نقش تحقیقاتی جدید، خود را در حال شوخی با کاپیتان پلیس نیویورک سی دبلیو واگنر به عنوان ناظر خارجی برای وزارت دادگستری ایالات متحده در پی یافته های سوء رفتار می بیند. افسر کایا بلانکه در کنار الزبث کار می کند که دستوراتی از واگنر برای به حاشیه راندن تأثیر وکیل بر عملیات پلیس دارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Romantic Getaway - Season 1

یک زوج متاهل معمولی که تلاش می کنند مجرم باشند. همه به خاطر یک آرزوی خود برای داشتن خانواده. از آنجایی که آنها با مبارزه بسیار آشنا برای بسیاری از زوجها - تلاش برای باردار شدن - روبرو میشوند، این زوج فرآیند IVF را آغاز میکنند، اما چرخش و چرخش وجوه 50 هزار پوندی دزدیده شده (به شکل بیتکوین) به این معنی است که زندگی روزمره آنها چیزی جز معمولی

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Freeridge - Season 1

چهار دوست نوجوان پس از اینکه به نظر می رسد یک جعبه قدیمی عجیب و غریب بدبختی - و بیشتر - را به زندگی آنها وارد می کند، برای برگرداندن یک نفرین کار می کنند.