زیرنویس سریال The Kitchen - Season 30 (2022)

نام فارسی سریال : آشپزخانه - فصل 30 (2022)

6.3
  • ژانر :   خانوادگی
  • کارگردان :   -
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Jeff Mauro-  Katie Lee-  Geoffrey Zakarian

خلاصه فارسی

میزبانان آشپزخانه قوانین بازی به بازی برای میزبانی یک مهمانی بزرگ بازی دارند، از جمله چرخش جدیدی روی انچیلاداهای جوجه بوفالو، چوب های موزارلای تند سالامی و یک دمنوش ترش.


خلاصه انگلیسی

The Kitchen hosts have play-by-play rules for hosting the perfect big game party, including a new spin on buffalo chicken enchiladas, spicy salami mozzarella sticks and a brewsky sour.


این سریال با نام تجاری The Kitchen - Season 30 محصول کشور United States است.به کارگردانی - و بازیگرانی چون Jeff Mauro,Katie Lee,Geoffrey Zakarian در ژانر خانوادگی در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Fraggle Rock - Season 1

7.9   - IMDB

به Gobo، Red، Wembley، Mokey، Boober و دوستان جدید Fraggle در ماجراجویی های خنده دار و حماسی درباره جادویی که هنگام جشن گرفتن و مراقبت از دنیای به هم پیوسته خود رخ می دهد، بپیوندید.

زیر‌نویس فارسی سریال Fresh Off The Boat - Season 1

7.8   - IMDB

Fresh Off The Boat (فصل 1) فیلمی در مورد خانواده تایوانی است که از واشنگتن دی سی به اورلاندو نقل مکان می کنند تا اعتقاد به زندگی جدید در این "سرزمین موعود" را در اینجا بیان کنند. آنها در نیمه آخر دهه 90 یک رستوران باربیکیو افتتاح کردند. در حالی که مادر با جریان فرهنگ آمریکایی دست و پنجه نرم می کرد، پدر با "رویای آمریکایی" خود هیجان زده بود. 3 پسر آنها، ادی و دو برادرش در تلاشند تا با دوستان جدیدی در مدرسه ارتباط برقرار کنند. فیلم از نیمی از خنده و نیمی از گریه پر شده است. این منظره ای از آسیایی ها در آمریکا است.

زیر‌نویس فارسی سریال Undateable - Season 1

7.2   - IMDB

Undateable (فصل 1) حول محور دنی برتون یک مجرد 30 ساله بامزه می چرخد. هنگامی که بیشتر دوستانش ازدواج کردند، تصمیم گرفت برای یافتن نیمه دیگر خود سفری را آغاز کند.

زیر‌نویس فارسی سریال Anne of Green Gables (1985)

8.5   - IMDB

Anne of Green Gables یک فیلم مینی سریال تلویزیونی کانادایی در ژانر درام بر اساس رمانی به همین نام است که در سال ۱۹۸۵ منتشر شد. داستان درباره دختری یتیم است که به اشتباه نزد برادر و خواهری مسن فرستاده شده و با روحیه آتشین و تخیل خود خانه و جامعه جدید خود را مجذوب خود می کند.