زیرنویس سریال The Flash - Season 9 (2023)

نام فارسی سریال : فلش - فصل 9 (2023)

7.5
  • ژانر :   اکشن ماجراجویی درام
  • کارگردان :   Greg Berlanti Geoff Johns
  • سال انتشار :   2023
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Grant Gustin-  Candice Patton-  Danielle Panabaker

خلاصه فارسی

پس از شکست دادن Reverse Flash یک بار و برای همیشه، بری آلن و آیریس وست آلن دوباره به هم متصل می شوند و بیش از هر زمان دیگری به هم نزدیک می شوند. اما هنگامی که یک گروه مرگبار از Rogues به رهبری یک تهدید جدید قدرتمند به سنترال سیتی فرود میآیند، فلش و تیمش باید یک بار دیگر از شانسهای غیرممکن برای نجات روز دفاع کنند. اما با شکست The Rogues، یک دشمن مرگبار جدید ظهور می کند تا میراث قهرمانانه بری آلن را به چالش بکشد. و در بزرگترین نبرد خود، بری و تیم فلش تا مرزهای خود تحت فشار قرار خواهند گرفت تا برای آخرین بار شهر مرکزی را نجات دهند.


خلاصه انگلیسی

After defeating the Reverse Flash once and for all, Barry Allen and Iris West-Allen are reconnecting and growing closer than ever before. But when a deadly group of Rogues descend on Central City led by a powerful new threat, The Flash and his team must once again defy impossible odds to save the day. But as The Rogues are defeated, a deadly new adversary rises to challenge Barry Allen’s heroic legacy. And in their greatest battle yet, Barry and Team Flash will be pushed to their limits, in order to save Central City one last time.


این سریال با نام تجاری The Flash - Season 9 محصول کشور United States است.به کارگردانی Greg Berlanti,Geoff Johns و بازیگرانی چون Grant Gustin,Candice Patton,Danielle Panabaker در ژانر اکشن,ماجراجویی,درام در سال 2023 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال The New Look - Season 1

7.4   - IMDB

داستان تکان دهنده این است که چگونه نماد مد کریستین دیور و معاصرانش از جمله کوکو شانل، پیر بالمین و کریستوبال بالنسیاگا در وحشت جنگ جهانی اول حرکت کردند و مد مدرن را راه اندازی کردند.

زیر‌نویس فارسی سریال X-Men '97 - Season 1

8.9   - IMDB

از جایی که «مردان ایکس» متوقف شد، مردان ایکس در یک دوره گذار هستند و با از دست دادن پروفسور ایکس دست و پنجه نرم می کنند. همه می دانند که احتمالاً موقتی است.

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Dear Edward - Season 1

7   - IMDB

پسربچه ای 12 ساله از یک سانحه هوایی جان سالم به در می برد که باعث کشته شدن سایر مسافران پرواز از جمله خانواده او می شود. در حالی که او و دیگرانی که تحت تأثیر این تراژدی قرار گرفته اند سعی می کنند آنچه را که اتفاق افتاده درک کنند، دوستی ها، عاشقانه ها و جوامع غیرمنتظره ای شکل می گیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Better - Season 1

7   - IMDB

پس از جلوگیری از یک تراژدی خانوادگی، یک کارآگاه پلیس فاسد تحت بیداری اخلاقی دردناکی قرار میگیرد و تصمیم میگیرد تا بیست سال خطای خود را جبران کند، اما ارضای وجدان تازه کشف شدهاش کار سادهای نیست.