زیرنویس سریال The Company You Keep - Season 1 (2023)

نام فارسی سریال : شرکتی که شما نگه دارید - فصل 1 (2023)

7.3
  • ژانر :   درام
  • کارگردان :   Phil Klemmer Julia Cohen
  • سال انتشار :   2023
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Milo Ventimiglia-  Catherine Haena Kim-  Polly Draper

خلاصه فارسی

یک شب پرشور منجر به عشق بین چارلی کلاهبردار و افسر مخفی سیا، اما، می شود که ناآگاهانه در یک دوره برخورد حرفه ای هستند. در حالی که چارلی "کسب و کار خانوادگی" را افزایش می دهد تا بتواند برای همیشه از آن خارج شود، اما به جنایتکار انتقام جو نزدیک می شود که بدهی های خانواده چارلی را در دست دارد - آنها را مجبور می کند تا با دروغ هایی که گفته اند حساب کنند تا بتوانند خود را نجات دهند و خانواده های آنها از پیامدهای فاجعه بار.


خلاصه انگلیسی

A night of passion leads to love between con man Charlie and undercover CIA officer Emma, who are unknowingly on a collision course professionally. While Charlie ramps up the ‘family business’ so he can get out for good, Emma’s closing in on the vengeful criminal who holds Charlie’s family debts in-hand — forcing them to reckon with the lies they’ve told so they can save themselves and their families from disastrous consequences.


این سریال با نام تجاری The Company You Keep - Season 1 محصول کشور United States است.به کارگردانی Phil Klemmer,Julia Cohen و بازیگرانی چون Milo Ventimiglia,Catherine Haena Kim,Polly Draper در ژانر درام در سال 2023 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال The New Look - Season 1

7.4   - IMDB

داستان تکان دهنده این است که چگونه نماد مد کریستین دیور و معاصرانش از جمله کوکو شانل، پیر بالمین و کریستوبال بالنسیاگا در وحشت جنگ جهانی اول حرکت کردند و مد مدرن را راه اندازی کردند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Dear Edward - Season 1

7   - IMDB

پسربچه ای 12 ساله از یک سانحه هوایی جان سالم به در می برد که باعث کشته شدن سایر مسافران پرواز از جمله خانواده او می شود. در حالی که او و دیگرانی که تحت تأثیر این تراژدی قرار گرفته اند سعی می کنند آنچه را که اتفاق افتاده درک کنند، دوستی ها، عاشقانه ها و جوامع غیرمنتظره ای شکل می گیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Better - Season 1

7   - IMDB

پس از جلوگیری از یک تراژدی خانوادگی، یک کارآگاه پلیس فاسد تحت بیداری اخلاقی دردناکی قرار میگیرد و تصمیم میگیرد تا بیست سال خطای خود را جبران کند، اما ارضای وجدان تازه کشف شدهاش کار سادهای نیست.

زیر‌نویس فارسی سریال Alert - Season 1

5   - IMDB

وقتی پسر افسر پلیس نیکی پارکر ناپدید میشود، او به واحد گمشده لسآنجلس (LAMPU) میپیوندد تا به افراد دیگر کمک کند تا عزیزانشان را پیدا کنند، حتی وقتی او به دنبال خود میگردد. شش سال بعد، وقتی شوهر سابقش، دوون زولنر، با عکسی از پسر گمشدهشان ظاهر میشود، دنیای او زیر و رو میشود. یا آن؟