زیرنویس سریال The Chi - Season 5 (2022)

نام فارسی سریال : چی - فصل 5 (2022)

7.6
  • ژانر :   درام
  • کارگردان :   Lena Waithe
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Jacob Latimore-  Alex R. Hibbert-  Shamon Brown Jr.

خلاصه فارسی

با نزدیک شدن تیف به راب، امت و تیف مسیر جدیدی را ایجاد می کنند. کوین عشق را در جایی که کمتر انتظارش را دارد پیدا می کند، جیک و جما به عنوان یک زوج زندگی می کنند و بابا هنوز می داند که چگونه به دردسر بیفتد. جادا به زندگی پس از سرطان نگاه می کند و تریگ به یک فرار سیاسی فکر می کند.


خلاصه انگلیسی

Emmett & Tiff forge a new path as Tiff grows closer to Rob. Kevin finds love where he least expects it, Jake & Jemma navigate life as a couple and Papa still knows how to get into trouble. Jada looks at life post-cancer and Trig considers a political run.


این سریال با نام تجاری The Chi - Season 5 محصول کشور United States است.به کارگردانی Lena Waithe و بازیگرانی چون Jacob Latimore,Alex R. Hibbert,Shamon Brown Jr. در ژانر درام در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Archive 81 - Season 1

7.3   - IMDB

یک آرشیودار کار بازیابی نوارهای ویدئویی آسیب دیده را بر عهده می گیرد و در گرداب معمایی که شامل کارگردان گمشده و فرقه شیطانی است، کشیده می شود.

زیر‌نویس فارسی سریال Summer Heat - Season 1

2   - IMDB

گروهی از جوانان که در یک استراحتگاه بهشتی کار می کنند، تابستانی فراموش نشدنی را سپری می کنند و عشق، دوستی های واقعی و رازهای ویرانگر را کشف می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Gilded Age - Season 1

8   - IMDB

سال 1882 است و عصر طلایی در جریان است، زمانی که ماریان بروک، دختر یتیم جوان یک ژنرال جنوبی، با خاله های معمولی خود در شهر نیویورک نقل مکان می کند. با کمک پگی اسکات، یک زن آفریقایی-آمریکایی که خود را به عنوان خدمتکار خود در می آورد، ماریان درگیر زندگی خیره کننده همسایه های ثروتمندش می شود که در تلاش است بین پایبندی به قوانین یا ایجاد مسیر خود تصمیم بگیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Promised Land - Season 1

6.9   - IMDB

یک درام حماسی و نسلی درباره دو خانواده اهل لاتین که در دره سونوما کالیفرنیا برای کسب ثروت و قدرت رقابت می کنند.