زیرنویس سریال The Chelsea Detective - Season 1 (2022)

نام فارسی سریال : The Chelsea Detective - فصل 1 (2022)

7.4
  • ژانر :  
  • کارگردان :   Peter Fincham
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Cecilia Appiah-  Adrian Scarborough-  Sonita Henry

خلاصه فارسی

کارآگاه چلسی بازرس کارآگاه مکس آرنولد را دنبال می کند که او در حال تحقیق در مورد یک سری قتل در چلسی، منطقه مرفه لندن است که در آن قتل و جنجال در زیر یک سطح به ظاهر آرام می جوشد. دیاس پریا شمسی، ملکه تحقیقاتی و فناوری دیسی جس لومبارد، افسر تازهکار دیسی کانر پولاک و باهوش، اگر گاهی دلهرهآور باشند، و افسر ارشد پزشکی قانونی اشلی ویلتون، به او در جستجوی عدالت کمک میکنند.


خلاصه انگلیسی

The Chelsea Detective follows Detective Inspector Max Arnold as he investigates a series of murders in Chelsea, the affluent London borough where murder and mayhem boil beneath a seemingly calm surface. Aiding him in his quest for justice are no nonsense DS Priya Shamsie, research and tech queen DC Jess Lombard, rookie officer DC Connor Pollock and brilliant, if occasionally daunting, and Chief Forensics Officer Ashley Wilton.


این سریال با نام تجاری The Chelsea Detective - Season 1 محصول کشور United States است.به کارگردانی Peter Fincham و بازیگرانی چون Cecilia Appiah,Adrian Scarborough,Sonita Henry در ژانر در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Cleaning Lady - Season 1

7   - IMDB

یک پزشک باهوش برای نجات پسر بیمارش برای درمان پزشکی به ایالات متحده می آید. اما هنگامی که سیستم شکست می خورد و او را به مخفی شدن سوق می دهد، او حاضر نیست مورد ضرب و شتم قرار گیرد و به حاشیه رانده شود. در عوض، او تبدیل به یک خانم نظافتچی برای اوباش می شود و بازی را با قوانین خودش شروع می کند

زیر‌نویس فارسی سریال In from the Cold - Season 1

6.3   - IMDB

یک مادر مجرد آمریکایی که به عنوان یک جاسوس سابق روسی در معرض نمایش قرار می گیرد، باید زندگی خانوادگی و مهارت های منحصر به فرد تغییر شکل را در نبرد با یک دشمن موذی انجام دهد.

زیر‌نویس فارسی سریال Feria: The Darkest Light - Season 1

5.7   - IMDB

دو خواهر باید با یک واقعیت جدید - و عناصر ماوراء طبیعی - روبرو شوند، زمانی که مشخص می شود والدین آنها در یک مراسم مذهبی شرکت کرده اند که به مرگ ختم می شود.

زیر‌نویس فارسی سریال Suspicion - Season 1

6.2   - IMDB

پنج انگلیسی عادی متهم به ربودن پسر یک غول رسانه ای برجسته آمریکایی هستند. آنها برای اثبات بی گناهی خود وارد مسابقه ای ناامیدانه با زمان می شوند، اما آیا کسی آنها را باور می کند - و آیا آنها حقیقت را می گویند؟

زیر‌نویس فارسی سریال Power Book IV: Force - Season 1

8.1   - IMDB

تامی ایگان نیویورک را پشت سر می گذارد و قصد دارد با شیکاگو، از وضعیت خارجی خود برای شکستن تمام قوانین محلی و بازنویسی آنها در تلاش خود برای تبدیل شدن به بزرگترین فروشنده مواد مخدر در شهر استفاده کند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Undeclared War - Season 1

6.9   - IMDB

در دنیای پس از همهگیری سال 2024، در جریان انتخابات عمومی آتی بریتانیا که شامل اولین نخستوزیر محافظهکار سیاهپوست بریتانیا میشود، یک تیم پیشرو از تحلیلگران در قلب آژانس جاسوسی به سبک NSA بریتانیا، GCHQ، تلاش میکنند تا از یک حمله سایبری به این کشور جلوگیری کنند. نظام انتخاباتی کشور