زیرنویس سریال The Blacklist - Season 1 (2014)

نام فارسی سریال : لیست سیاه - فصل 1 (2014)

  • ژانر :   اکشن درام
  • کارگردان :   Jon Bokenkamp
  • سال انتشار :   2014
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   James Spader-  Megan Boone-  Diego Klattenhoff

خلاصه فارسی

ریموند «رد» ردینگتون، مامور سابق دولتی، تحت تعقیبترین مرد افبیآی برای یک دهه است و ناگهان خود را داوطلبانه تسلیم FBI کرد. با این حال، او به آنها کمک می کند تا تروریست های مرده را دستگیر کنند - رانکو زمانی، با تنها شرط صحبت با الیزابت "لیز" کین - یکی از اعضای پروفایل جدید FBI. از آنجا شروع شد...


خلاصه انگلیسی

Former government agent Raymond "Red" Reddington is the most wanted man of the FBI for a decade and suddenly voluntarily surrendered himself to FBI. However, he requests to assist them to catch long-thought dead terrorists - Ranko Zamani, with only condition is talking to Elizabeth "Liz" Keen - a new profile member of the FBI. It started from there ...


این سریال با نام تجاری The Blacklist - Season 1 محصول کشور United States است.به کارگردانی Jon Bokenkamp و بازیگرانی چون James Spader,Megan Boone,Diego Klattenhoff در ژانر اکشن,درام, در سال 2014 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال The Cleaning Lady - Season 1

7   - IMDB

یک پزشک باهوش برای نجات پسر بیمارش برای درمان پزشکی به ایالات متحده می آید. اما هنگامی که سیستم شکست می خورد و او را به مخفی شدن سوق می دهد، او حاضر نیست مورد ضرب و شتم قرار گیرد و به حاشیه رانده شود. در عوض، او تبدیل به یک خانم نظافتچی برای اوباش می شود و بازی را با قوانین خودش شروع می کند

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Naomi - Season 1

4.9   - IMDB

سفر یک دختر نوجوان را از شهر کوچک شمال غربی او به ارتفاعات چندجهانی دنبال کنید. هنگامی که یک رویداد فراطبیعی شهر زادگاهش را به شدت تکان می دهد، نائومی شروع به کشف منشأ آن می کند و آنچه کشف می کند هر آنچه را که در مورد قهرمانانمان باور داریم به چالش می کشد.

زیر‌نویس فارسی سریال Archive 81 - Season 1

7.3   - IMDB

یک آرشیودار کار بازیابی نوارهای ویدئویی آسیب دیده را بر عهده می گیرد و در گرداب معمایی که شامل کارگردان گمشده و فرقه شیطانی است، کشیده می شود.

زیر‌نویس فارسی سریال Peacemaker - Season 1

8.3   - IMDB

ادامه داستان Peacemaker - مردی متقاعد کننده و مغرور که به صلح به هر قیمتی معتقد است، مهم نیست که چند نفر را برای بدست آوردن آن باید بکشد - پس از وقایع "جوخه انتحار".