زیرنویس سریال The 100 - Season 2 (2014)

نام فارسی سریال : The 100 - فصل 2 (2014)

7.6
  • ژانر :   ماجراجویی درام فانتزی
  • کارگردان :   Jason Rothenberg
  • سال انتشار :   2014
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Eliza Taylor-  Eli Goree-  Thomas McDonell

خلاصه فارسی

قسمت 2 پس از سقوط Ark ادامه می یابد، کسانی که مسئول هستند و همچنین تمام افرادی که در این ماهواره نهایی در آستانه مرگ هستند. آنها مجبور به بازگشت به زمین به دلیل کمبود اکسیژن هستند. آنها نمی توانند صبر کنند تا ماموریت آزمایشی 100 نفر تکمیل شود. از این پس چه کسی رهبر خواهد بود، زمانی که 100 زندانی قبلاً از فرمان کشتی رنج می بردند، اکنون بیش از آنها تجربه زنده ماندن در زمین را دارند؟


خلاصه انگلیسی

Part 2 continues after the Ark crashes, those who are in charge as well as the entire people that inhabit this final satellite on the verge of death. They are forced to return to Earth as the lack of oxygen reserved. They can’t wait till experiment mission of 100 people is completed. From now who will be the leaders when 100 prisoners previously suffered from the command of The Ark now has more experience to survive on Earth than them?


این سریال با نام تجاری The 100 - Season 2 محصول کشور United States است.به کارگردانی Jason Rothenberg و بازیگرانی چون Eliza Taylor,Eli Goree,Thomas McDonell در ژانر ماجراجویی,درام,فانتزی در سال 2014 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Dear Edward - Season 1

7   - IMDB

پسربچه ای 12 ساله از یک سانحه هوایی جان سالم به در می برد که باعث کشته شدن سایر مسافران پرواز از جمله خانواده او می شود. در حالی که او و دیگرانی که تحت تأثیر این تراژدی قرار گرفته اند سعی می کنند آنچه را که اتفاق افتاده درک کنند، دوستی ها، عاشقانه ها و جوامع غیرمنتظره ای شکل می گیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Better - Season 1

7   - IMDB

پس از جلوگیری از یک تراژدی خانوادگی، یک کارآگاه پلیس فاسد تحت بیداری اخلاقی دردناکی قرار میگیرد و تصمیم میگیرد تا بیست سال خطای خود را جبران کند، اما ارضای وجدان تازه کشف شدهاش کار سادهای نیست.

زیر‌نویس فارسی سریال Alert - Season 1

5   - IMDB

وقتی پسر افسر پلیس نیکی پارکر ناپدید میشود، او به واحد گمشده لسآنجلس (LAMPU) میپیوندد تا به افراد دیگر کمک کند تا عزیزانشان را پیدا کنند، حتی وقتی او به دنبال خود میگردد. شش سال بعد، وقتی شوهر سابقش، دوون زولنر، با عکسی از پسر گمشدهشان ظاهر میشود، دنیای او زیر و رو میشود. یا آن؟

زیر‌نویس فارسی سریال You & Me - Season 1

6.7   - IMDB

تو و من یک مجموعه تلویزیونی سه قسمتی کمدی-درام رمانتیک بریتانیایی به نویسندگی جیمی دیویس است.