زیرنویس سریال The 100 - Season 2 (2014)

نام فارسی سریال : The 100 - فصل 2 (2014)

7.6
  • ژانر :   ماجراجویی درام فانتزی
  • کارگردان :   Jason Rothenberg
  • سال انتشار :   2014
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Eliza Taylor-  Eli Goree-  Thomas McDonell

خلاصه فارسی

قسمت 2 پس از سقوط Ark ادامه می یابد، کسانی که مسئول هستند و همچنین تمام افرادی که در این ماهواره نهایی در آستانه مرگ هستند. آنها مجبور به بازگشت به زمین به دلیل کمبود اکسیژن هستند. آنها نمی توانند صبر کنند تا ماموریت آزمایشی 100 نفر تکمیل شود. از این پس چه کسی رهبر خواهد بود، زمانی که 100 زندانی قبلاً از فرمان کشتی رنج می بردند، اکنون بیش از آنها تجربه زنده ماندن در زمین را دارند؟


خلاصه انگلیسی

Part 2 continues after the Ark crashes, those who are in charge as well as the entire people that inhabit this final satellite on the verge of death. They are forced to return to Earth as the lack of oxygen reserved. They can’t wait till experiment mission of 100 people is completed. From now who will be the leaders when 100 prisoners previously suffered from the command of The Ark now has more experience to survive on Earth than them?


این سریال با نام تجاری The 100 - Season 2 محصول کشور United States است.به کارگردانی Jason Rothenberg و بازیگرانی چون Eliza Taylor,Eli Goree,Thomas McDonell در ژانر ماجراجویی,درام,فانتزی در سال 2014 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Archive 81 - Season 1

7.3   - IMDB

یک آرشیودار کار بازیابی نوارهای ویدئویی آسیب دیده را بر عهده می گیرد و در گرداب معمایی که شامل کارگردان گمشده و فرقه شیطانی است، کشیده می شود.

زیر‌نویس فارسی سریال The Amazing Race - Season 33

مسابقه شگفت انگیز سی و سومین سفر تاریخی خود را در سراسر جهان زمانی آغاز می کند که 11 تیم جدید از خانه های خود بلند شده و به اولین مقصد خود، لندن، انگلستان سفر می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Summer Heat - Season 1

2   - IMDB

گروهی از جوانان که در یک استراحتگاه بهشتی کار می کنند، تابستانی فراموش نشدنی را سپری می کنند و عشق، دوستی های واقعی و رازهای ویرانگر را کشف می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Gilded Age - Season 1

8   - IMDB

سال 1882 است و عصر طلایی در جریان است، زمانی که ماریان بروک، دختر یتیم جوان یک ژنرال جنوبی، با خاله های معمولی خود در شهر نیویورک نقل مکان می کند. با کمک پگی اسکات، یک زن آفریقایی-آمریکایی که خود را به عنوان خدمتکار خود در می آورد، ماریان درگیر زندگی خیره کننده همسایه های ثروتمندش می شود که در تلاش است بین پایبندی به قوانین یا ایجاد مسیر خود تصمیم بگیرد.