زیرنویس سریال Teenage Mutant Ninja Turtles (2012) - Season 1 (2013)

نام فارسی سریال : لاک پشت های نینجا جهش یافته نوجوان - فصل 1 (2013)

7.8
  • ژانر :   اکشن ماجراجویی انیمیشن کمدی
  • کارگردان :   Kevin Eastman Peter Laird
  • سال انتشار :   2013
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Sean Astin-  Rob Paulsen-  Greg Cipes

خلاصه فارسی

Teenage Mutant Ninja Turtles - Season 1 در سری انیمیشن کاملاً جدید در Nickelodeon بازگشته است. با بازگشت به جشن تولد 15 سالگی، لئوناردو، میکل آنژ، رافائل و دوناتلو متوجه میشوند که زندگی خارج از سیستم زیرزمینی با آنچه آنها فکر میکردند متفاوت است. حالا لاکپشتها باید کنار هم بایستند تا با دشمنان جدید که میخواهند نیویورک را تسخیر کنند مبارزه کنند.


خلاصه انگلیسی

Teenage Mutant Ninja Turtles - Season 1 is back in the brand new animated series on Nickelodeon. With the come back to celebrate the 15th birthday, Leonardo, Michelangelo, Raphael and Donatello find that the life outside the underground system is unlike what they thought. Now the turtles have to stand together to fight the new enemies desire to capturing New York.


این سریال با نام تجاری Teenage Mutant Ninja Turtles (2012) - Season 1 محصول کشور United States است.به کارگردانی Kevin Eastman,Peter Laird و بازیگرانی چون Sean Astin,Rob Paulsen,Greg Cipes در ژانر اکشن,ماجراجویی,انیمیشن,کمدی در سال 2013 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Toast of Tinseltown - Season 1

7.5   - IMDB

استیون توست شکنجهشده به زمین بازی بازیگر اصلی - هالیوود نقل مکان میکند. مطمئناً این بار او تحسینی را که بسیار شایسته آن است دریافت خواهد کرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Rebelde - Season 1

6.9   - IMDB

به مدرسه Elite Way برگردید زیرا نسل جدیدی از دانش آموزان امیدوارند در نبرد باندها پیروز شوند.

زیر‌نویس فارسی سریال Run the Burbs - Season 1

5.5   - IMDB

Run the Burbs خانواده ای جوان و جسور ویتنامی-آسیایی جنوبی-کانادایی را دنبال می کند که رویکرد متفاوتی برای زندگی کامل دارند و در عین حال طرز فکر ما را در مورد ارزش های خانوادگی معاصر و زندگی در حومه ها تغییر می دهد.

زیر‌نویس فارسی سریال Son of a Critch - Season 1

7.2   - IMDB

این سریال بر اساس خاطرات کمدین مارک کریچ به همین نام، دوران کودکی او را در نیوفاندلند و لابرادور به نمایش می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Naomi - Season 1

4.9   - IMDB

سفر یک دختر نوجوان را از شهر کوچک شمال غربی او به ارتفاعات چندجهانی دنبال کنید. هنگامی که یک رویداد فراطبیعی شهر زادگاهش را به شدت تکان می دهد، نائومی شروع به کشف منشأ آن می کند و آنچه کشف می کند هر آنچه را که در مورد قهرمانانمان باور داریم به چالش می کشد.

زیر‌نویس فارسی سریال Pivoting - Season 1

6.8   - IMDB

در یک شهر کوچک و طبقه متوسط ​​در لانگ آیلند، نیویورک، سه زن - و دوستان صمیمی دوران کودکی - با مرگ چهارمین عضو گروه خود کنار می آیند. وقتی با این واقعیت مواجه میشوند که زندگی کوتاه است، این زنان از طریق یک سری تصمیمهای تکانشی، نادرست و خودسرانه، مسیر فعلی خود را تغییر میدهند. این محورها پیوند آنها را تقویت میکنند و ثابت میکنند که هرگز دیر نیست که زندگی خود را در جستجوی خوشبختی خراب کنید.