زیرنویس سریال Teenage Mutant Ninja Turtles (2012) - Season 1 (2013)

نام فارسی سریال : لاک پشت های نینجا جهش یافته نوجوان - فصل 1 (2013)

7.8
  • ژانر :   اکشن ماجراجویی انیمیشن کمدی
  • کارگردان :   Kevin Eastman Peter Laird
  • سال انتشار :   2013
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Sean Astin-  Rob Paulsen-  Greg Cipes

خلاصه فارسی

Teenage Mutant Ninja Turtles - Season 1 در سری انیمیشن کاملاً جدید در Nickelodeon بازگشته است. با بازگشت به جشن تولد 15 سالگی، لئوناردو، میکل آنژ، رافائل و دوناتلو متوجه میشوند که زندگی خارج از سیستم زیرزمینی با آنچه آنها فکر میکردند متفاوت است. حالا لاکپشتها باید کنار هم بایستند تا با دشمنان جدید که میخواهند نیویورک را تسخیر کنند مبارزه کنند.


خلاصه انگلیسی

Teenage Mutant Ninja Turtles - Season 1 is back in the brand new animated series on Nickelodeon. With the come back to celebrate the 15th birthday, Leonardo, Michelangelo, Raphael and Donatello find that the life outside the underground system is unlike what they thought. Now the turtles have to stand together to fight the new enemies desire to capturing New York.


این سریال با نام تجاری Teenage Mutant Ninja Turtles (2012) - Season 1 محصول کشور United States است.به کارگردانی Kevin Eastman,Peter Laird و بازیگرانی چون Sean Astin,Rob Paulsen,Greg Cipes در ژانر اکشن,ماجراجویی,انیمیشن,کمدی در سال 2013 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Romantic Getaway - Season 1

یک زوج متاهل معمولی که تلاش می کنند مجرم باشند. همه به خاطر یک آرزوی خود برای داشتن خانواده. از آنجایی که آنها با مبارزه بسیار آشنا برای بسیاری از زوجها - تلاش برای باردار شدن - روبرو میشوند، این زوج فرآیند IVF را آغاز میکنند، اما چرخش و چرخش وجوه 50 هزار پوندی دزدیده شده (به شکل بیتکوین) به این معنی است که زندگی روزمره آنها چیزی جز معمولی

زیر‌نویس فارسی سریال Freeridge - Season 1

چهار دوست نوجوان پس از اینکه به نظر می رسد یک جعبه قدیمی عجیب و غریب بدبختی - و بیشتر - را به زندگی آنها وارد می کند، برای برگرداندن یک نفرین کار می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال That '90s Show - Season 1

7   - IMDB

دونا و اریک چهارم ژوئیه را در خانه والدینش در پوینت پلیس می گذرانند، جایی که دخترشان لیا تأثیری بر دیگر نوجوانان شهر می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Animal Control - Season 1

7   - IMDB

این کمدی تک دوربینی گروهی از کارگران محلی کنترل حیوانات را دنبال می کند که زندگی آنها به دلیل ساده بودن حیوانات پیچیده است، اما انسان ها نه.

زیر‌نویس فارسی سریال The Consultant - Season 1

6.5   - IMDB

پس از یک تراژدی غیرقابل توصیف در CompWare، یک استودیوی بازی مستقر در مرکز شهر لس آنجلس، یک مشاور مرموز، Regus Patoff، وارد شهر می شود و مسئولیت را بر عهده می گیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Marvel's Moon Girl and Devil Dinosaur - Season 1

7.7   - IMDB

پس از اینکه لونلا فوق نابغه ۱۳ ساله به طور تصادفی تی رکس ده تنی، دایناسور شیطان را از طریق یک گرداب زمانی به شهر نیویورک امروزی می آورد، این دو با هم همکاری می کنند تا از قسمت پایین شرقی شهر در برابر خطر محافظت کنند.