زیرنویس سریال Supernatural - Season 10 (2014)

نام فارسی سریال : ماوراء الطبیعه - فصل 10 (2014)

8.4
  • ژانر :   ماجراجویی درام فانتزی
  • کارگردان :   Jeannot Szwarc Robert Singer Thomas J Wright
  • سال انتشار :   2014
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Jared Padalecki-  Misha Collins-  Jensen Ackles

خلاصه فارسی

Supernatural - فصل 10 برای ادامه سفر سم و دین باز می گردد. مجموعه بعدی فیلمی که می بینیم شورلت مشکی آشنا است و پشت فرمان سم و دین هستند که قصد دارند به هتل متروکه ای حمله کنند که گفته می شود ظاهر یک روح شیطانی است که رهگذران را می کشد. فیلم با عوامل طنز و ترسناک نوید دیدن بسیاری از چیزهای جالب را می دهد.


خلاصه انگلیسی

Supernatural - season 10 comes back to continue Sam and Dean journey. The next set of the film we see is the familiar black Chevrolet and behind the wheel is Sam and Dean who are planning for a raid at the abandoned hotel that is said to have the appearance of a devil soul killing the passers. Movie with humor and horror factors promise to bring a lot of interesting things to see.


این سریال با نام تجاری Supernatural - Season 10 محصول کشور United States است.به کارگردانی Jeannot Szwarc,Robert Singer,Thomas J Wright و بازیگرانی چون Jared Padalecki,Misha Collins,Jensen Ackles در ژانر ماجراجویی,درام,فانتزی در سال 2014 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Dear Edward - Season 1

7   - IMDB

پسربچه ای 12 ساله از یک سانحه هوایی جان سالم به در می برد که باعث کشته شدن سایر مسافران پرواز از جمله خانواده او می شود. در حالی که او و دیگرانی که تحت تأثیر این تراژدی قرار گرفته اند سعی می کنند آنچه را که اتفاق افتاده درک کنند، دوستی ها، عاشقانه ها و جوامع غیرمنتظره ای شکل می گیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Better - Season 1

7   - IMDB

پس از جلوگیری از یک تراژدی خانوادگی، یک کارآگاه پلیس فاسد تحت بیداری اخلاقی دردناکی قرار میگیرد و تصمیم میگیرد تا بیست سال خطای خود را جبران کند، اما ارضای وجدان تازه کشف شدهاش کار سادهای نیست.

زیر‌نویس فارسی سریال Alert - Season 1

5   - IMDB

وقتی پسر افسر پلیس نیکی پارکر ناپدید میشود، او به واحد گمشده لسآنجلس (LAMPU) میپیوندد تا به افراد دیگر کمک کند تا عزیزانشان را پیدا کنند، حتی وقتی او به دنبال خود میگردد. شش سال بعد، وقتی شوهر سابقش، دوون زولنر، با عکسی از پسر گمشدهشان ظاهر میشود، دنیای او زیر و رو میشود. یا آن؟

زیر‌نویس فارسی سریال You & Me - Season 1

6.7   - IMDB

تو و من یک مجموعه تلویزیونی سه قسمتی کمدی-درام رمانتیک بریتانیایی به نویسندگی جیمی دیویس است.