زیرنویس سریال Supernatural - Season 10 (2014)

نام فارسی سریال : ماوراء الطبیعه - فصل 10 (2014)

8.4
  • ژانر :   ماجراجویی درام فانتزی
  • کارگردان :   Jeannot Szwarc Robert Singer Thomas J Wright
  • سال انتشار :   2014
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Jared Padalecki-  Misha Collins-  Jensen Ackles

خلاصه فارسی

Supernatural - فصل 10 برای ادامه سفر سم و دین باز می گردد. مجموعه بعدی فیلمی که می بینیم شورلت مشکی آشنا است و پشت فرمان سم و دین هستند که قصد دارند به هتل متروکه ای حمله کنند که گفته می شود ظاهر یک روح شیطانی است که رهگذران را می کشد. فیلم با عوامل طنز و ترسناک نوید دیدن بسیاری از چیزهای جالب را می دهد.


خلاصه انگلیسی

Supernatural - season 10 comes back to continue Sam and Dean journey. The next set of the film we see is the familiar black Chevrolet and behind the wheel is Sam and Dean who are planning for a raid at the abandoned hotel that is said to have the appearance of a devil soul killing the passers. Movie with humor and horror factors promise to bring a lot of interesting things to see.


این سریال با نام تجاری Supernatural - Season 10 محصول کشور United States است.به کارگردانی Jeannot Szwarc,Robert Singer,Thomas J Wright و بازیگرانی چون Jared Padalecki,Misha Collins,Jensen Ackles در ژانر ماجراجویی,درام,فانتزی در سال 2014 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Archive 81 - Season 1

7.3   - IMDB

یک آرشیودار کار بازیابی نوارهای ویدئویی آسیب دیده را بر عهده می گیرد و در گرداب معمایی که شامل کارگردان گمشده و فرقه شیطانی است، کشیده می شود.

زیر‌نویس فارسی سریال The Amazing Race - Season 33

مسابقه شگفت انگیز سی و سومین سفر تاریخی خود را در سراسر جهان زمانی آغاز می کند که 11 تیم جدید از خانه های خود بلند شده و به اولین مقصد خود، لندن، انگلستان سفر می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Summer Heat - Season 1

2   - IMDB

گروهی از جوانان که در یک استراحتگاه بهشتی کار می کنند، تابستانی فراموش نشدنی را سپری می کنند و عشق، دوستی های واقعی و رازهای ویرانگر را کشف می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Gilded Age - Season 1

8   - IMDB

سال 1882 است و عصر طلایی در جریان است، زمانی که ماریان بروک، دختر یتیم جوان یک ژنرال جنوبی، با خاله های معمولی خود در شهر نیویورک نقل مکان می کند. با کمک پگی اسکات، یک زن آفریقایی-آمریکایی که خود را به عنوان خدمتکار خود در می آورد، ماریان درگیر زندگی خیره کننده همسایه های ثروتمندش می شود که در تلاش است بین پایبندی به قوانین یا ایجاد مسیر خود تصمیم بگیرد.