زیرنویس سریال Superman and Lois - Season 2 (2022)

نام فارسی سریال : سوپرمن و لوئیس - فصل 2 (2022)

  • ژانر :   اکشن ماجراجویی درام
  • کارگردان :   Greg Berlanti Todd Helbing
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Tyler Hoechlin-  Elizabeth Tulloch-  Jordan Elsass

خلاصه فارسی

لوئیس و کلارک به عنوان یک زن و شوهر با هم مبارزه می کنند در حالی که کریسی با اجرای The Smallville Gazette با لوئیس سازگار می شود. جاناتان با چالشهای جدیدی در زمین فوتبال روبرو میشود و رازها تهدیدی برای از بین بردن رابطه رو به رشد جردن و سارا هستند. در همین حال، کایل نگران دخالت لانا با نامزد شهرداری جدید است. در نهایت، جان هنری آیرونز و دخترش ناتالی تلاش می کنند تا این زمین جدید را خانه خود کنند


خلاصه انگلیسی

Lois and Clark struggle as a couple while Chrissy adjusts to running The Smallville Gazette with Lois. Jonathan faces new challenges on the football field, and secrets threaten to destroy Jordan and Sarah's growing relationship. Meanwhile, Kyle grows concerned over Lana's involvement with a new mayoral candidate. Lastly, John Henry Irons and his daughter Natalie attempt to make this new Earth their home


این سریال با نام تجاری Superman and Lois - Season 2 محصول کشور United States است.به کارگردانی Greg Berlanti,Todd Helbing و بازیگرانی چون Tyler Hoechlin,Elizabeth Tulloch,Jordan Elsass در ژانر اکشن,ماجراجویی,درام در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Naomi - Season 1

4.9   - IMDB

سفر یک دختر نوجوان را از شهر کوچک شمال غربی او به ارتفاعات چندجهانی دنبال کنید. هنگامی که یک رویداد فراطبیعی شهر زادگاهش را به شدت تکان می دهد، نائومی شروع به کشف منشأ آن می کند و آنچه کشف می کند هر آنچه را که در مورد قهرمانانمان باور داریم به چالش می کشد.

زیر‌نویس فارسی سریال Archive 81 - Season 1

7.3   - IMDB

یک آرشیودار کار بازیابی نوارهای ویدئویی آسیب دیده را بر عهده می گیرد و در گرداب معمایی که شامل کارگردان گمشده و فرقه شیطانی است، کشیده می شود.

زیر‌نویس فارسی سریال Peacemaker - Season 1

8.3   - IMDB

ادامه داستان Peacemaker - مردی متقاعد کننده و مغرور که به صلح به هر قیمتی معتقد است، مهم نیست که چند نفر را برای بدست آوردن آن باید بکشد - پس از وقایع "جوخه انتحار".

زیر‌نویس فارسی سریال The Amazing Race - Season 33

مسابقه شگفت انگیز سی و سومین سفر تاریخی خود را در سراسر جهان زمانی آغاز می کند که 11 تیم جدید از خانه های خود بلند شده و به اولین مقصد خود، لندن، انگلستان سفر می کنند.