زیرنویس سریال Superman and Lois - Season 2 (2022)

نام فارسی سریال : سوپرمن و لوئیس - فصل 2 (2022)

  • ژانر :   اکشن ماجراجویی درام
  • کارگردان :   Greg Berlanti Todd Helbing
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Tyler Hoechlin-  Elizabeth Tulloch-  Jordan Elsass

خلاصه فارسی

لوئیس و کلارک به عنوان یک زن و شوهر با هم مبارزه می کنند در حالی که کریسی با اجرای The Smallville Gazette با لوئیس سازگار می شود. جاناتان با چالشهای جدیدی در زمین فوتبال روبرو میشود و رازها تهدیدی برای از بین بردن رابطه رو به رشد جردن و سارا هستند. در همین حال، کایل نگران دخالت لانا با نامزد شهرداری جدید است. در نهایت، جان هنری آیرونز و دخترش ناتالی تلاش می کنند تا این زمین جدید را خانه خود کنند


خلاصه انگلیسی

Lois and Clark struggle as a couple while Chrissy adjusts to running The Smallville Gazette with Lois. Jonathan faces new challenges on the football field, and secrets threaten to destroy Jordan and Sarah's growing relationship. Meanwhile, Kyle grows concerned over Lana's involvement with a new mayoral candidate. Lastly, John Henry Irons and his daughter Natalie attempt to make this new Earth their home


این سریال با نام تجاری Superman and Lois - Season 2 محصول کشور United States است.به کارگردانی Greg Berlanti,Todd Helbing و بازیگرانی چون Tyler Hoechlin,Elizabeth Tulloch,Jordan Elsass در ژانر اکشن,ماجراجویی,درام در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Dear Edward - Season 1

7   - IMDB

پسربچه ای 12 ساله از یک سانحه هوایی جان سالم به در می برد که باعث کشته شدن سایر مسافران پرواز از جمله خانواده او می شود. در حالی که او و دیگرانی که تحت تأثیر این تراژدی قرار گرفته اند سعی می کنند آنچه را که اتفاق افتاده درک کنند، دوستی ها، عاشقانه ها و جوامع غیرمنتظره ای شکل می گیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Better - Season 1

7   - IMDB

پس از جلوگیری از یک تراژدی خانوادگی، یک کارآگاه پلیس فاسد تحت بیداری اخلاقی دردناکی قرار میگیرد و تصمیم میگیرد تا بیست سال خطای خود را جبران کند، اما ارضای وجدان تازه کشف شدهاش کار سادهای نیست.

زیر‌نویس فارسی سریال Alert - Season 1

5   - IMDB

وقتی پسر افسر پلیس نیکی پارکر ناپدید میشود، او به واحد گمشده لسآنجلس (LAMPU) میپیوندد تا به افراد دیگر کمک کند تا عزیزانشان را پیدا کنند، حتی وقتی او به دنبال خود میگردد. شش سال بعد، وقتی شوهر سابقش، دوون زولنر، با عکسی از پسر گمشدهشان ظاهر میشود، دنیای او زیر و رو میشود. یا آن؟

زیر‌نویس فارسی سریال You & Me - Season 1

6.7   - IMDB

تو و من یک مجموعه تلویزیونی سه قسمتی کمدی-درام رمانتیک بریتانیایی به نویسندگی جیمی دیویس است.