زیرنویس سریال Steeltown Murders - Season 1 (2023)

نام فارسی سریال : قتل های استیل تاون - فصل 1 (2023)

7.1
  • ژانر :   درام داستانی
  • کارگردان :   Marc Evans
  • سال انتشار :   2023
  • محصول کشور :   United Kingdom
  • بازیگران :   Steffan Rhodri-  Scott Arthur-  Philip Glenister

خلاصه فارسی

شکار قاتل سه زن جوان در منطقه پورت تالبوت در سال 1973 و داستان قابل توجه این که چگونه - در اولین مورد از نوع خود - این معما تقریبا 30 سال بعد با استفاده از شواهد DNA پیشگام حل شد. این سریال در تقابل با روشهای پلیسی دهه 1970 با پیشرفتهای پزشکی قانونی در اوایل دهه 2000، شهری را به تصویر میکشد که با عواقب یک پرونده حلنشده سه دهه بعد سروکار دارد و میپرسد آیا واقعاً میتوان عدالت پیدا کرد یا خیر.


خلاصه انگلیسی

The hunt to catch the killer of three young women in the Port Talbot area in 1973 and the remarkable story of how - in the first case of its kind - the mystery was solved almost 30 years later using pioneering DNA evidence. Contrasting the policing methods of the 1970s with the forensic breakthroughs of the early 2000s, the series portrays a town dealing with the repercussions of an unsolved case three decades on, and asks if justice can ever truly be found.


این سریال با نام تجاری Steeltown Murders - Season 1 محصول کشور United Kingdom است.به کارگردانی Marc Evans و بازیگرانی چون Steffan Rhodri,Scott Arthur,Philip Glenister در ژانر درام,داستانی, در سال 2023 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال Population: 11 - Season 1

6.6   - IMDB

با الهام از رویدادهای واقعی، جمعیت 11 درباره مردی است که از یک شهر کوچک دورافتاده با تنها 12 ساکن گم می شود و پسر غریبه اش که از ایالات متحده می رود تا او را پیدا کند. هنگامی که اندی پرودن، عابر بانک در حومه شهر از اوهایو ایالات متحده آمریکا، برای دیدن پدر گمشده خود به شهر کوچک بیرونی می رود، متوجه می شود که هوگو ناپدید شده است. در جستجوی او برای یافتن او، یکی دیگر از کاسی های خارجی به کمک اندی می آید و آنها خود را در معرض خطر فزاینده ای می یابند که در رازهای این شهر کوچک دورافتاده می کاوشند، جایی که همه مظنون هستند.

زیر‌نویس فارسی سریال The New Look - Season 1

7.4   - IMDB

داستان تکان دهنده این است که چگونه نماد مد کریستین دیور و معاصرانش از جمله کوکو شانل، پیر بالمین و کریستوبال بالنسیاگا در وحشت جنگ جهانی اول حرکت کردند و مد مدرن را راه اندازی کردند.

زیر‌نویس فارسی سریال Black Snow - Season 1

در سال 1995، ایزابل بیکر هفده ساله به قتل رسید. این جنایت شهر کوچک اشفورد را شوکه کرد و جامعه جزیره ایزابل در دریای جنوبی استرالیا را ویران کرد. پرونده هرگز حل نشد، قاتل هرگز پیدا نشد. در سال 2020، باز شدن یک کپسول زمان رازی را کشف می کند که کارآگاه پرونده سرد جیمز کورمک (فیمل) را در ردیابی قاتل قرار می دهد.

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Shanty Town - Season 1

5   - IMDB

گروهی از اطهار می کوشند از چنگ یک پادشاه بدنام فرار کنند - اما فساد سیاسی و پیوندهای خونی آزادی را به یک هدف تقریباً غیرممکن تبدیل می کند.