زیرنویس سریال Star Trek: Picard - Season 3 (2023)

نام فارسی سریال : Star Trek: Picard - فصل 3 (2023)

7.5
  • ژانر :   اکشن ماجراجویی درام
  • کارگردان :   Akiva Goldsman Alex Kurtzman
  • سال انتشار :   2023
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Patrick Stewart-  Alison Pill-  Michelle Hurd

خلاصه فارسی

در فصل سوم، پیامی نومیدانه از طرف یک دوست گمشده، دریاسالار ژان لوک پیکارد، افسانه ستارگان را به جسورانهترین مأموریت زندگیاش میکشاند و او را مجبور میکند تا متحدانی را که نسلهای قدیمی و جدید را تشکیل میدهند، استخدام کند. این ماجراجویی نهایی او را در مسیر برخورد با میراث گذشته و افشاگری های انفجاری و جدید قرار می دهد که سرنوشت فدراسیون را برای همیشه تغییر می دهد.


خلاصه انگلیسی

In season three, a desperate message from a long-lost friend draws Starfleet legend Admiral Jean-Luc Picard into the most daring mission of his life, forcing him to recruit allies spanning generations old and new. This final adventure sets him on a collision course with the legacy of his past and explosive, new revelations that will alter the fate of the Federation forever.


این سریال با نام تجاری Star Trek: Picard - Season 3 محصول کشور United States است.به کارگردانی Akiva Goldsman,Alex Kurtzman و بازیگرانی چون Patrick Stewart,Alison Pill,Michelle Hurd در ژانر اکشن,ماجراجویی,درام در سال 2023 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال The New Look - Season 1

7.4   - IMDB

داستان تکان دهنده این است که چگونه نماد مد کریستین دیور و معاصرانش از جمله کوکو شانل، پیر بالمین و کریستوبال بالنسیاگا در وحشت جنگ جهانی اول حرکت کردند و مد مدرن را راه اندازی کردند.

زیر‌نویس فارسی سریال X-Men '97 - Season 1

8.9   - IMDB

از جایی که «مردان ایکس» متوقف شد، مردان ایکس در یک دوره گذار هستند و با از دست دادن پروفسور ایکس دست و پنجه نرم می کنند. همه می دانند که احتمالاً موقتی است.

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Dear Edward - Season 1

7   - IMDB

پسربچه ای 12 ساله از یک سانحه هوایی جان سالم به در می برد که باعث کشته شدن سایر مسافران پرواز از جمله خانواده او می شود. در حالی که او و دیگرانی که تحت تأثیر این تراژدی قرار گرفته اند سعی می کنند آنچه را که اتفاق افتاده درک کنند، دوستی ها، عاشقانه ها و جوامع غیرمنتظره ای شکل می گیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Better - Season 1

7   - IMDB

پس از جلوگیری از یک تراژدی خانوادگی، یک کارآگاه پلیس فاسد تحت بیداری اخلاقی دردناکی قرار میگیرد و تصمیم میگیرد تا بیست سال خطای خود را جبران کند، اما ارضای وجدان تازه کشف شدهاش کار سادهای نیست.