زیرنویس سریال Star Trek: Discovery - Season 5 (2024)

نام فارسی سریال : Star Trek: Discovery - فصل 5 (2024)

  • ژانر :   اکشن ماجراجویی درام
  • کارگردان :   Alex Kurtzman Bryan Fuller
  • سال انتشار :   2024
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Sonequa Martin-Green-  Doug Jones-  Anthony Rapp

خلاصه فارسی

فصل پنجم و آخر کاپیتان برنهام و خدمه U.S.S. کشف رازی که آنها را به یک ماجراجویی حماسی در سراسر کهکشان میفرستد تا قدرتی باستانی را پیدا کنند که وجودش عمداً برای قرنها پنهان بوده است. اما افراد دیگری نیز در حال شکار هستند... دشمنان خطرناکی که ناامید هستند تا جایزه را برای خود مطالبه کنند و برای به دست آوردن آن دست از هیچ کاری نمی کشند.


خلاصه انگلیسی

The fifth and final season finds Captain Burnham and the crew of the U.S.S. Discovery uncovering a mystery that will send them on an epic adventure across the galaxy to find an ancient power whose very existence has been deliberately hidden for centuries. But there are others on the hunt as well … dangerous foes who are desperate to claim the prize for themselves and will stop at nothing to get it.


این سریال با نام تجاری Star Trek: Discovery - Season 5 محصول کشور United States است.به کارگردانی Alex Kurtzman,Bryan Fuller و بازیگرانی چون Sonequa Martin-Green,Doug Jones,Anthony Rapp در ژانر اکشن,ماجراجویی,درام در سال 2024 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال The New Look - Season 1

7.4   - IMDB

داستان تکان دهنده این است که چگونه نماد مد کریستین دیور و معاصرانش از جمله کوکو شانل، پیر بالمین و کریستوبال بالنسیاگا در وحشت جنگ جهانی اول حرکت کردند و مد مدرن را راه اندازی کردند.

زیر‌نویس فارسی سریال X-Men '97 - Season 1

8.9   - IMDB

از جایی که «مردان ایکس» متوقف شد، مردان ایکس در یک دوره گذار هستند و با از دست دادن پروفسور ایکس دست و پنجه نرم می کنند. همه می دانند که احتمالاً موقتی است.

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Dear Edward - Season 1

7   - IMDB

پسربچه ای 12 ساله از یک سانحه هوایی جان سالم به در می برد که باعث کشته شدن سایر مسافران پرواز از جمله خانواده او می شود. در حالی که او و دیگرانی که تحت تأثیر این تراژدی قرار گرفته اند سعی می کنند آنچه را که اتفاق افتاده درک کنند، دوستی ها، عاشقانه ها و جوامع غیرمنتظره ای شکل می گیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Better - Season 1

7   - IMDB

پس از جلوگیری از یک تراژدی خانوادگی، یک کارآگاه پلیس فاسد تحت بیداری اخلاقی دردناکی قرار میگیرد و تصمیم میگیرد تا بیست سال خطای خود را جبران کند، اما ارضای وجدان تازه کشف شدهاش کار سادهای نیست.