زیرنویس سریال Somebody Somewhere - Season 1 (2022)

نام فارسی سریال : Somebody Somewhere - فصل 1 (2022)

8.1
  • ژانر :   کمدی
  • کارگردان :   Hannah Bos Paul Thureen
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Bridget Everett-  Jeff Hiller-  Mary Catherine Garrison

خلاصه فارسی

سم در ظاهر یک کانسان واقعی است، اما در زیر همه آن تلاش میکند تا با قالب شهر خود سازگار شود. همانطور که او با از دست دادن و پذیرش دست و پنجه نرم می کند، آواز خواندن لطف نجات دهنده سام است و او را به سفری برای کشف خود و جامعه ای از افراد خارجی هدایت می کند که در آن جا نمی شوند اما تسلیم نمی شوند، نشان می دهد که مردم شما را پیدا کرده و صدای شما را پیدا می کند. ، ممکن است. هر جا. یه جایی


خلاصه انگلیسی

Sam is a true Kansan on the surface but beneath it all struggles to fit the hometown mold. As she grapples with loss and acceptance, singing is Sam’s saving grace and leads her on a journey to discover herself and a community of outsiders that don’t fit in but don’t give up, showing that finding your people, and finding your voice, is possible. Anywhere. Somewhere.


این سریال با نام تجاری Somebody Somewhere - Season 1 محصول کشور United States است.به کارگردانی Hannah Bos,Paul Thureen و بازیگرانی چون Bridget Everett,Jeff Hiller,Mary Catherine Garrison در ژانر کمدی در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Toast of Tinseltown - Season 1

7.5   - IMDB

استیون توست شکنجهشده به زمین بازی بازیگر اصلی - هالیوود نقل مکان میکند. مطمئناً این بار او تحسینی را که بسیار شایسته آن است دریافت خواهد کرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Rebelde - Season 1

6.9   - IMDB

به مدرسه Elite Way برگردید زیرا نسل جدیدی از دانش آموزان امیدوارند در نبرد باندها پیروز شوند.

زیر‌نویس فارسی سریال Run the Burbs - Season 1

5.5   - IMDB

Run the Burbs خانواده ای جوان و جسور ویتنامی-آسیایی جنوبی-کانادایی را دنبال می کند که رویکرد متفاوتی برای زندگی کامل دارند و در عین حال طرز فکر ما را در مورد ارزش های خانوادگی معاصر و زندگی در حومه ها تغییر می دهد.

زیر‌نویس فارسی سریال Son of a Critch - Season 1

7.2   - IMDB

این سریال بر اساس خاطرات کمدین مارک کریچ به همین نام، دوران کودکی او را در نیوفاندلند و لابرادور به نمایش می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Pivoting - Season 1

6.8   - IMDB

در یک شهر کوچک و طبقه متوسط ​​در لانگ آیلند، نیویورک، سه زن - و دوستان صمیمی دوران کودکی - با مرگ چهارمین عضو گروه خود کنار می آیند. وقتی با این واقعیت مواجه میشوند که زندگی کوتاه است، این زنان از طریق یک سری تصمیمهای تکانشی، نادرست و خودسرانه، مسیر فعلی خود را تغییر میدهند. این محورها پیوند آنها را تقویت میکنند و ثابت میکنند که هرگز دیر نیست که زندگی خود را در جستجوی خوشبختی خراب کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Wolf Like Me - Season 1

7.3   - IMDB

گری یک ویران عاطفی است و از زمان مرگ همسرش برای تأمین مخارج دخترش تلاش می کند. مری رازی دارد که نمی تواند خودش را با کسی در میان بگذارد. کائنات این دو را به دلیلی کنار هم آورد.