زیرنویس سریال Somebody Somewhere - Season 1 (2022)

نام فارسی سریال : Somebody Somewhere - فصل 1 (2022)

8.1
  • ژانر :   کمدی
  • کارگردان :   Hannah Bos Paul Thureen
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Bridget Everett-  Jeff Hiller-  Mary Catherine Garrison

خلاصه فارسی

سم در ظاهر یک کانسان واقعی است، اما در زیر همه آن تلاش میکند تا با قالب شهر خود سازگار شود. همانطور که او با از دست دادن و پذیرش دست و پنجه نرم می کند، آواز خواندن لطف نجات دهنده سام است و او را به سفری برای کشف خود و جامعه ای از افراد خارجی هدایت می کند که در آن جا نمی شوند اما تسلیم نمی شوند، نشان می دهد که مردم شما را پیدا کرده و صدای شما را پیدا می کند. ، ممکن است. هر جا. یه جایی


خلاصه انگلیسی

Sam is a true Kansan on the surface but beneath it all struggles to fit the hometown mold. As she grapples with loss and acceptance, singing is Sam’s saving grace and leads her on a journey to discover herself and a community of outsiders that don’t fit in but don’t give up, showing that finding your people, and finding your voice, is possible. Anywhere. Somewhere.


این سریال با نام تجاری Somebody Somewhere - Season 1 محصول کشور United States است.به کارگردانی Hannah Bos,Paul Thureen و بازیگرانی چون Bridget Everett,Jeff Hiller,Mary Catherine Garrison در ژانر کمدی در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Romantic Getaway - Season 1

یک زوج متاهل معمولی که تلاش می کنند مجرم باشند. همه به خاطر یک آرزوی خود برای داشتن خانواده. از آنجایی که آنها با مبارزه بسیار آشنا برای بسیاری از زوجها - تلاش برای باردار شدن - روبرو میشوند، این زوج فرآیند IVF را آغاز میکنند، اما چرخش و چرخش وجوه 50 هزار پوندی دزدیده شده (به شکل بیتکوین) به این معنی است که زندگی روزمره آنها چیزی جز معمولی

زیر‌نویس فارسی سریال Freeridge - Season 1

چهار دوست نوجوان پس از اینکه به نظر می رسد یک جعبه قدیمی عجیب و غریب بدبختی - و بیشتر - را به زندگی آنها وارد می کند، برای برگرداندن یک نفرین کار می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال That '90s Show - Season 1

7   - IMDB

دونا و اریک چهارم ژوئیه را در خانه والدینش در پوینت پلیس می گذرانند، جایی که دخترشان لیا تأثیری بر دیگر نوجوانان شهر می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Animal Control - Season 1

7   - IMDB

این کمدی تک دوربینی گروهی از کارگران محلی کنترل حیوانات را دنبال می کند که زندگی آنها به دلیل ساده بودن حیوانات پیچیده است، اما انسان ها نه.

زیر‌نویس فارسی سریال The Consultant - Season 1

6.5   - IMDB

پس از یک تراژدی غیرقابل توصیف در CompWare، یک استودیوی بازی مستقر در مرکز شهر لس آنجلس، یک مشاور مرموز، Regus Patoff، وارد شهر می شود و مسئولیت را بر عهده می گیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Everyone Else Burns - Season 1

6.7   - IMDB

با لوئیزها آشنا شوید: خانواده معمولی و روزمره شما در منچستر که به یک طبقه فوق مذهبی تعلق دارند. اوه، و آنها فکر می کنند که جهان در 10 سال آینده به پایان می رسد.