زیرنویس سریال Snowpiercer - Season 3 (2022)

نام فارسی سریال : Snowpiercer - فصل 3 (2022)

6.9
  • ژانر :   اکشن درام علمی تخیلی
  • کارگردان :   Josh Friedman Graeme Manson
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Daveed Diggs-  Iddo Goldberg-  Mickey Sumner

خلاصه فارسی

فصل 3 با لیتون و حلقه درونیاش در حال فرماندهی یک «قطار دزدان دریایی» کوچک با 10 اتومبیل در جستجوی ملانی و یک مکان گرم احتمالی برای شروع مجدد تمدن است. در همین حال، آقای ویلفورد در قطار بازگشته است و در انتظار بازگشت لیتون است.


خلاصه انگلیسی

Season 3 picks up with Layton and his inner circle commanding a small 10-car “pirate train” in search of Melanie and a possible warm location to restart civilization. Meanwhile, back on the train, Mr. Wilford is consolidating power, awaiting Layton’s return.


این سریال با نام تجاری Snowpiercer - Season 3 محصول کشور United States است.به کارگردانی Josh Friedman,Graeme Manson و بازیگرانی چون Daveed Diggs,Iddo Goldberg,Mickey Sumner در ژانر اکشن,درام,علمی تخیلی در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Naomi - Season 1

4.9   - IMDB

سفر یک دختر نوجوان را از شهر کوچک شمال غربی او به ارتفاعات چندجهانی دنبال کنید. هنگامی که یک رویداد فراطبیعی شهر زادگاهش را به شدت تکان می دهد، نائومی شروع به کشف منشأ آن می کند و آنچه کشف می کند هر آنچه را که در مورد قهرمانانمان باور داریم به چالش می کشد.

زیر‌نویس فارسی سریال Archive 81 - Season 1

7.3   - IMDB

یک آرشیودار کار بازیابی نوارهای ویدئویی آسیب دیده را بر عهده می گیرد و در گرداب معمایی که شامل کارگردان گمشده و فرقه شیطانی است، کشیده می شود.

زیر‌نویس فارسی سریال Peacemaker - Season 1

8.3   - IMDB

ادامه داستان Peacemaker - مردی متقاعد کننده و مغرور که به صلح به هر قیمتی معتقد است، مهم نیست که چند نفر را برای بدست آوردن آن باید بکشد - پس از وقایع "جوخه انتحار".

زیر‌نویس فارسی سریال Trigger Point - Season 1

6.4   - IMDB

این تریلر شش قسمتی یک جوخه خنثی سازی بمب به نام اکسپو را دنبال می کند که افسران لندن معاصر را در حال به خطر انداختن جان خود در مواجهه با خطر می بیند.