زیرنویس سریال Snowfall - Season 6 (2023)

نام فارسی سریال : بارش برف - فصل 6 (2023)

8.4
  • ژانر :   درام
  • کارگردان :   John Singleton Eric Amadio
  • سال انتشار :   2023
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Damson Idris-  Carter Hudson-  Amin Joseph

خلاصه فارسی

اکتبر 1986 در این فصل ششم و آخر است، زیرا جنگ داخلی خانواده سنت را تهدید می کند. فرانکلین ناامید است و پس از اینکه توسط تدی مک دونالد افسر سابق سیا از بین می رود، مجبور می شود خاله لویی و عمو جروم خود را سرقت کند. در همین حال، لویی نقش فرانکلین را به عنوان تنها خریدار تدی بر عهده گرفت و برادرزادهاش را زیر پا گذاشت و در این فرآیند یک امپراتوری رقیب ایجاد کرد. فرانکلین اکنون با از دست دادن هر کسی که دوست دارد و هر چیزی که ساخته است مواجه است، و عبور از این همه به معنای مانور دادن به KGB، DEA و CIA، و همچنین اجتناب از واحدهای کاملاً نظامی، کاملاً فاسد و C.R.A.S. LAPD است.


خلاصه انگلیسی

It’s October 1986 in this sixth and final season, as civil war threatens to destroy the Saint family. Franklin is desperate and forced to rob his Aunt Louie and Uncle Jerome after being wiped out by former CIA officer Teddy McDonald. Meanwhile, Louie has taken over Franklin’s role as Teddy’s sole buyer, undercutting her nephew and creating a competing empire in the process. Franklin is now faced with losing everyone he loves and everything he’s built, and coming through it all will mean out-maneuvering the KGB, the DEA and the CIA, as well as avoiding the LAPD’s fully militarized, fully corrupt, C.R.A.S.H units.


این سریال با نام تجاری Snowfall - Season 6 محصول کشور United States است.به کارگردانی John Singleton,Eric Amadio و بازیگرانی چون Damson Idris,Carter Hudson,Amin Joseph در ژانر ,درام در سال 2023 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال Population: 11 - Season 1

6.6   - IMDB

با الهام از رویدادهای واقعی، جمعیت 11 درباره مردی است که از یک شهر کوچک دورافتاده با تنها 12 ساکن گم می شود و پسر غریبه اش که از ایالات متحده می رود تا او را پیدا کند. هنگامی که اندی پرودن، عابر بانک در حومه شهر از اوهایو ایالات متحده آمریکا، برای دیدن پدر گمشده خود به شهر کوچک بیرونی می رود، متوجه می شود که هوگو ناپدید شده است. در جستجوی او برای یافتن او، یکی دیگر از کاسی های خارجی به کمک اندی می آید و آنها خود را در معرض خطر فزاینده ای می یابند که در رازهای این شهر کوچک دورافتاده می کاوشند، جایی که همه مظنون هستند.

زیر‌نویس فارسی سریال The New Look - Season 1

7.4   - IMDB

داستان تکان دهنده این است که چگونه نماد مد کریستین دیور و معاصرانش از جمله کوکو شانل، پیر بالمین و کریستوبال بالنسیاگا در وحشت جنگ جهانی اول حرکت کردند و مد مدرن را راه اندازی کردند.

زیر‌نویس فارسی سریال Black Snow - Season 1

در سال 1995، ایزابل بیکر هفده ساله به قتل رسید. این جنایت شهر کوچک اشفورد را شوکه کرد و جامعه جزیره ایزابل در دریای جنوبی استرالیا را ویران کرد. پرونده هرگز حل نشد، قاتل هرگز پیدا نشد. در سال 2020، باز شدن یک کپسول زمان رازی را کشف می کند که کارآگاه پرونده سرد جیمز کورمک (فیمل) را در ردیابی قاتل قرار می دهد.

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Shanty Town - Season 1

5   - IMDB

گروهی از اطهار می کوشند از چنگ یک پادشاه بدنام فرار کنند - اما فساد سیاسی و پیوندهای خونی آزادی را به یک هدف تقریباً غیرممکن تبدیل می کند.