زیرنویس سریال Sleepy Hollow - Season 2 (2015)

نام فارسی سریال : خواب آلود توخالی - فصل دوم (2015)

7.3
  • ژانر :   ماجراجویی درام فانتزی داستانی
  • کارگردان :   Alex Kurtzman Phillip Iscove Len Wiseman Roberto Orci
  • سال انتشار :   2015
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Tom Mison-  Nicole Beharie-  Orlando Jones

خلاصه فارسی

از قطعات موجود در این مورد ، کرین متوجه می شود که او انتخاب شده برای مبارزه با چهار شوالیه داوری روز در آخرالزمان است.


خلاصه انگلیسی

Sleepy Hollow Season 2 continues telling the story of Ichabod Crane, woke up after 250 years and is drawn to the very strange event, but the culprit is who he decapitated in the Revolution. From the pieces over the case, Crane begins to realize that he is the chosen one to fight the Four Knights of Judgement Day in Apocalypse.


این سریال با نام تجاری Sleepy Hollow - Season 2 محصول کشور United States است.به کارگردانی Alex Kurtzman,Phillip Iscove,Len Wiseman,Roberto Orci و بازیگرانی چون Tom Mison,Nicole Beharie,Orlando Jones در ژانر ماجراجویی,درام,فانتزی,داستانی در سال 2015 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Archive 81 - Season 1

7.3   - IMDB

یک آرشیودار کار بازیابی نوارهای ویدئویی آسیب دیده را بر عهده می گیرد و در گرداب معمایی که شامل کارگردان گمشده و فرقه شیطانی است، کشیده می شود.

زیر‌نویس فارسی سریال The Amazing Race - Season 33

مسابقه شگفت انگیز سی و سومین سفر تاریخی خود را در سراسر جهان زمانی آغاز می کند که 11 تیم جدید از خانه های خود بلند شده و به اولین مقصد خود، لندن، انگلستان سفر می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Summer Heat - Season 1

2   - IMDB

گروهی از جوانان که در یک استراحتگاه بهشتی کار می کنند، تابستانی فراموش نشدنی را سپری می کنند و عشق، دوستی های واقعی و رازهای ویرانگر را کشف می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Gilded Age - Season 1

8   - IMDB

سال 1882 است و عصر طلایی در جریان است، زمانی که ماریان بروک، دختر یتیم جوان یک ژنرال جنوبی، با خاله های معمولی خود در شهر نیویورک نقل مکان می کند. با کمک پگی اسکات، یک زن آفریقایی-آمریکایی که خود را به عنوان خدمتکار خود در می آورد، ماریان درگیر زندگی خیره کننده همسایه های ثروتمندش می شود که در تلاش است بین پایبندی به قوانین یا ایجاد مسیر خود تصمیم بگیرد.