زیرنویس سریال Sins of the City - Season 2 (2022)

نام فارسی سریال : گناهان شهر - فصل 2 (2022)

6.1
  • ژانر :  
  • کارگردان :   -
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Josephine Irvin-  Jay Heselschwerdt-  Kenneth Bowen

خلاصه فارسی

علیرغم تاریخ غنی و متنوع تگزاس، در سال 2015 شهر هیوستون طعمه یک سری سرقت های مرگبار خودروهای زرهی شد که وحشت را در خیابان ها برانگیخت. بازرسان باید اقدامات دقیقی را انجام دهند تا عاملان آن را به دست عدالت بسپارند.


خلاصه انگلیسی

Despite Texas’ rich and diverse history, in 2015 the city of Houston falls prey to a string of lethal armored car robberies, striking terror in the streets; investigators must pull off an elaborate sting to bring the perpetrators to justice.


این سریال با نام تجاری Sins of the City - Season 2 محصول کشور United States است.به کارگردانی - و بازیگرانی چون Josephine Irvin,Jay Heselschwerdt,Kenneth Bowen در ژانر در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Population: 11 - Season 1

6.6   - IMDB

با الهام از رویدادهای واقعی، جمعیت 11 درباره مردی است که از یک شهر کوچک دورافتاده با تنها 12 ساکن گم می شود و پسر غریبه اش که از ایالات متحده می رود تا او را پیدا کند. هنگامی که اندی پرودن، عابر بانک در حومه شهر از اوهایو ایالات متحده آمریکا، برای دیدن پدر گمشده خود به شهر کوچک بیرونی می رود، متوجه می شود که هوگو ناپدید شده است. در جستجوی او برای یافتن او، یکی دیگر از کاسی های خارجی به کمک اندی می آید و آنها خود را در معرض خطر فزاینده ای می یابند که در رازهای این شهر کوچک دورافتاده می کاوشند، جایی که همه مظنون هستند.

زیر‌نویس فارسی سریال Black Snow - Season 1

در سال 1995، ایزابل بیکر هفده ساله به قتل رسید. این جنایت شهر کوچک اشفورد را شوکه کرد و جامعه جزیره ایزابل در دریای جنوبی استرالیا را ویران کرد. پرونده هرگز حل نشد، قاتل هرگز پیدا نشد. در سال 2020، باز شدن یک کپسول زمان رازی را کشف می کند که کارآگاه پرونده سرد جیمز کورمک (فیمل) را در ردیابی قاتل قرار می دهد.

زیر‌نویس فارسی سریال Shanty Town - Season 1

5   - IMDB

گروهی از اطهار می کوشند از چنگ یک پادشاه بدنام فرار کنند - اما فساد سیاسی و پیوندهای خونی آزادی را به یک هدف تقریباً غیرممکن تبدیل می کند.

زیر‌نویس فارسی سریال Chemistry of Death - Season 1

6.6   - IMDB

وقتی اجساد در حومههای آرام انگلیسی که او اخیراً به خانه بازگشته است، شروع میشود، یک انسانشناس پزشکی قانونی به پلیس محلی در مسابقه با زمان کمک میکند.

زیر‌نویس فارسی سریال Wong & Winchester - Season 1

6   - IMDB

ماریسا وونگ، پلیس سابقی که نگاه خصوصی خود را به خود جلب کرده بود، در نهایت مجبور میشود با سارا وینچستر، زن جوان بیتجربهای که تازه از دانشگاه فارغالتحصیل شده، کار کند.

زیر‌نویس فارسی سریال Will Trent - Season 1

7.7   - IMDB

مامور ویژه، ویل ترنت، در بدو تولد رها شد و مجبور شد دوران بلوغ سختی را در سیستم مراقبتهای تحت پوشش آتلانتا تحمل کند. اکنون که او در موقعیتی قرار دارد که می تواند تفاوت ایجاد کند، مصمم است از دیدگاه منحصر به فرد خود استفاده کند تا مطمئن شود هیچ کس مانند او رها نمی شود. انگیزه و پیشینه شخصی او به او کمک می کند تا بالاترین میزان ترخیص را در GBI داشته باشد. بر اساس سریال پرفروش «ویل ترنت» اثر کارین اسلاتر.