زیرنویس سریال Sins of the City - Season 2 (2022)

نام فارسی سریال : گناهان شهر - فصل 2 (2022)

6.1
  • ژانر :  
  • کارگردان :   -
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Josephine Irvin-  Jay Heselschwerdt-  Kenneth Bowen

خلاصه فارسی

علیرغم تاریخ غنی و متنوع تگزاس، در سال 2015 شهر هیوستون طعمه یک سری سرقت های مرگبار خودروهای زرهی شد که وحشت را در خیابان ها برانگیخت. بازرسان باید اقدامات دقیقی را انجام دهند تا عاملان آن را به دست عدالت بسپارند.


خلاصه انگلیسی

Despite Texas’ rich and diverse history, in 2015 the city of Houston falls prey to a string of lethal armored car robberies, striking terror in the streets; investigators must pull off an elaborate sting to bring the perpetrators to justice.


این سریال با نام تجاری Sins of the City - Season 2 محصول کشور United States است.به کارگردانی - و بازیگرانی چون Josephine Irvin,Jay Heselschwerdt,Kenneth Bowen در ژانر در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Black Snow - Season 1

در سال 1995، ایزابل بیکر هفده ساله به قتل رسید. این جنایت شهر کوچک اشفورد را شوکه کرد و جامعه جزیره ایزابل در دریای جنوبی استرالیا را ویران کرد. پرونده هرگز حل نشد، قاتل هرگز پیدا نشد. در سال 2020، باز شدن یک کپسول زمان رازی را کشف می کند که کارآگاه پرونده سرد جیمز کورمک (فیمل) را در ردیابی قاتل قرار می دهد.

زیر‌نویس فارسی سریال Shanty Town - Season 1

5   - IMDB

گروهی از اطهار می کوشند از چنگ یک پادشاه بدنام فرار کنند - اما فساد سیاسی و پیوندهای خونی آزادی را به یک هدف تقریباً غیرممکن تبدیل می کند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Cleaning Lady - Season 1

7   - IMDB

یک پزشک باهوش برای نجات پسر بیمارش برای درمان پزشکی به ایالات متحده می آید. اما هنگامی که سیستم شکست می خورد و او را به مخفی شدن سوق می دهد، او حاضر نیست مورد ضرب و شتم قرار گیرد و به حاشیه رانده شود. در عوض، او تبدیل به یک خانم نظافتچی برای اوباش می شود و بازی را با قوانین خودش شروع می کند

زیر‌نویس فارسی سریال In from the Cold - Season 1

6.3   - IMDB

یک مادر مجرد آمریکایی که به عنوان یک جاسوس سابق روسی در معرض نمایش قرار می گیرد، باید زندگی خانوادگی و مهارت های منحصر به فرد تغییر شکل را در نبرد با یک دشمن موذی انجام دهد.

زیر‌نویس فارسی سریال Feria: The Darkest Light - Season 1

5.7   - IMDB

دو خواهر باید با یک واقعیت جدید - و عناصر ماوراء طبیعی - روبرو شوند، زمانی که مشخص می شود والدین آنها در یک مراسم مذهبی شرکت کرده اند که به مرگ ختم می شود.

زیر‌نویس فارسی سریال Suspicion - Season 1

6.2   - IMDB

پنج انگلیسی عادی متهم به ربودن پسر یک غول رسانه ای برجسته آمریکایی هستند. آنها برای اثبات بی گناهی خود وارد مسابقه ای ناامیدانه با زمان می شوند، اما آیا کسی آنها را باور می کند - و آیا آنها حقیقت را می گویند؟