زیرنویس سریال Single Drunk Female - Season 1 (2022)

نام فارسی سریال : Single Drunk Female - فصل 1 (2022)

6.9
  • ژانر :   کمدی درام
  • کارگردان :   Simone Finch
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Sofia Black-D'Elia-  Rebecca Henderson-  Sasha Compère

خلاصه فارسی

یک آتش سوزی عمومی در یک شرکت رسانه ای در نیویورک، سامانتا فینک 20 ساله الکلی را مجبور می کند تا از تنها فرصتی که برای هوشیاری و فرار از زندان دارد استفاده کند: بازگشت به خانه با مادر خود، کارول. در بوستون بزرگ، سامانتا زندگی خود را دوباره شروع میکند و در خواربارفروشی محلی کار میکند در حالی که توسط همه عواملی که در وهله اول باعث نوشیدن او شدهاند احاطه شده است.


خلاصه انگلیسی

A public flame-out at a New York media company forces 20-something alcoholic Samantha Fink to seize the only chance she has to sober up and avoid jail time: moving back home with her overbearing mother, Carol. Back in Greater Boston, Samantha restarts her life, working at the local grocery store while surrounded by all of the triggers that made her drink in the first place.


این سریال با نام تجاری Single Drunk Female - Season 1 محصول کشور United States است.به کارگردانی Simone Finch و بازیگرانی چون Sofia Black-D'Elia,Rebecca Henderson,Sasha Compère در ژانر کمدی,درام در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال Toast of Tinseltown - Season 1

7.5   - IMDB

استیون توست شکنجهشده به زمین بازی بازیگر اصلی - هالیوود نقل مکان میکند. مطمئناً این بار او تحسینی را که بسیار شایسته آن است دریافت خواهد کرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Rebelde - Season 1

6.9   - IMDB

به مدرسه Elite Way برگردید زیرا نسل جدیدی از دانش آموزان امیدوارند در نبرد باندها پیروز شوند.

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Run the Burbs - Season 1

5.5   - IMDB

Run the Burbs خانواده ای جوان و جسور ویتنامی-آسیایی جنوبی-کانادایی را دنبال می کند که رویکرد متفاوتی برای زندگی کامل دارند و در عین حال طرز فکر ما را در مورد ارزش های خانوادگی معاصر و زندگی در حومه ها تغییر می دهد.

زیر‌نویس فارسی سریال Son of a Critch - Season 1

7.2   - IMDB

این سریال بر اساس خاطرات کمدین مارک کریچ به همین نام، دوران کودکی او را در نیوفاندلند و لابرادور به نمایش می گذارد.