زیرنویس سریال Search Party - Season 5 (2022)

نام فارسی سریال : حزب جستجو - فصل 5 (2022)

7.6
  • ژانر :   کمدی درام
  • کارگردان :   Sarah-Violet Bliss Charles Rogers
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   John Reynolds-  Meredith Hagner-  John Early

خلاصه فارسی

در فصل آخر، دوری وارد یک شراکت تجاری بسیار عمومی با تونل کوین، میلیاردر فناوری کاریزماتیک، در طرف دیگر تجربه نزدیک به مرگ خود می شود. دوری دوستان قدیمی خود، پورتیا، الیوت و درو را در یک سفر نوع دوستانه اما وحشتناک آغاز می کند.


خلاصه انگلیسی

In the final season, Dory enters a very public business partnership with charismatic tech billionaire Tunnel Quinn on the other side of her near-death experience. Dory folds her old friends Portia, Elliott and Drew into the venture as they embark on an altruistic but terrifying journey.


این سریال با نام تجاری Search Party - Season 5 محصول کشور United States است.به کارگردانی Sarah-Violet Bliss,Charles Rogers و بازیگرانی چون John Reynolds,Meredith Hagner,John Early در ژانر کمدی,,درام در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال The Cleaning Lady - Season 1

7   - IMDB

یک پزشک باهوش برای نجات پسر بیمارش برای درمان پزشکی به ایالات متحده می آید. اما هنگامی که سیستم شکست می خورد و او را به مخفی شدن سوق می دهد، او حاضر نیست مورد ضرب و شتم قرار گیرد و به حاشیه رانده شود. در عوض، او تبدیل به یک خانم نظافتچی برای اوباش می شود و بازی را با قوانین خودش شروع می کند

زیر‌نویس فارسی سریال Toast of Tinseltown - Season 1

7.5   - IMDB

استیون توست شکنجهشده به زمین بازی بازیگر اصلی - هالیوود نقل مکان میکند. مطمئناً این بار او تحسینی را که بسیار شایسته آن است دریافت خواهد کرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Rebelde - Season 1

6.9   - IMDB

به مدرسه Elite Way برگردید زیرا نسل جدیدی از دانش آموزان امیدوارند در نبرد باندها پیروز شوند.

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Run the Burbs - Season 1

5.5   - IMDB

Run the Burbs خانواده ای جوان و جسور ویتنامی-آسیایی جنوبی-کانادایی را دنبال می کند که رویکرد متفاوتی برای زندگی کامل دارند و در عین حال طرز فکر ما را در مورد ارزش های خانوادگی معاصر و زندگی در حومه ها تغییر می دهد.