زیرنویس سریال Resident Alien - Season 3 (2024)

نام فارسی سریال : Resident Alien - فصل 3 (2024)

8.1
  • ژانر :   کمدی درام رمز و راز
  • کارگردان :   Chris Sheridan
  • سال انتشار :   2024
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Alan Tudyk-  Sara Tomko-  Corey Reynolds

خلاصه فارسی

در فصل 3، هری قول می دهد که با ژنرال مک کالیستر همکاری کند تا زمین را از وجود بیگانگان خاکستری خلاص کند - کاری که وقتی متوجه می شود جوزف ترکیبی خاکستری به عنوان معاون جدید شغلی در شهر گرفته است، دشوارتر می شود. جوزف تنها مانع هری نیست - هری وقتی برای اولین بار عاشق می شود تلاش می کند بین تجارت و زندگی شخصی خود تعادل ایجاد کند.


خلاصه انگلیسی

In Season 3, Harry is vowing to work with General McCallister to rid the Earth of the Grey aliens – a task made more difficult when he discovers that the Grey Hybrid Joseph has taken a job in town as the new Deputy. Joseph isn’t Harry’s only obstacle – Harry struggles to balance business and his personal life when he falls in love for the first time.


این سریال با نام تجاری Resident Alien - Season 3 محصول کشور United States است.به کارگردانی Chris Sheridan و بازیگرانی چون Alan Tudyk,Sara Tomko,Corey Reynolds در ژانر کمدی,درام,رمز و راز در سال 2024 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال The New Look - Season 1

7.4   - IMDB

داستان تکان دهنده این است که چگونه نماد مد کریستین دیور و معاصرانش از جمله کوکو شانل، پیر بالمین و کریستوبال بالنسیاگا در وحشت جنگ جهانی اول حرکت کردند و مد مدرن را راه اندازی کردند.

زیر‌نویس فارسی سریال Elsbeth - Season 1

7.7   - IMDB

الزبث پس از ترک حرفه حقوقی خود برای یک نقش تحقیقاتی جدید، خود را در حال شوخی با کاپیتان پلیس نیویورک سی دبلیو واگنر به عنوان ناظر خارجی برای وزارت دادگستری ایالات متحده در پی یافته های سوء رفتار می بیند. افسر کایا بلانکه در کنار الزبث کار می کند که دستوراتی از واگنر برای به حاشیه راندن تأثیر وکیل بر عملیات پلیس دارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Romantic Getaway - Season 1

یک زوج متاهل معمولی که تلاش می کنند مجرم باشند. همه به خاطر یک آرزوی خود برای داشتن خانواده. از آنجایی که آنها با مبارزه بسیار آشنا برای بسیاری از زوجها - تلاش برای باردار شدن - روبرو میشوند، این زوج فرآیند IVF را آغاز میکنند، اما چرخش و چرخش وجوه 50 هزار پوندی دزدیده شده (به شکل بیتکوین) به این معنی است که زندگی روزمره آنها چیزی جز معمولی

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Freeridge - Season 1

چهار دوست نوجوان پس از اینکه به نظر می رسد یک جعبه قدیمی عجیب و غریب بدبختی - و بیشتر - را به زندگی آنها وارد می کند، برای برگرداندن یک نفرین کار می کنند.