زیرنویس سریال Raised by Wolves - Season 2 (2022)

نام فارسی سریال : Raised by Wolves - فصل 2 (2022)

7.5
  • ژانر :   درام فانتزی علمی تخیلی
  • کارگردان :   Aaron Guzikowski
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Amanda Collin-  Abubakar Salim-  Winta McGrath

خلاصه فارسی

در فصل دوم، شرکای اندروید مادر و پدر، همراه با فرزندان شش فرزندشان، به یک مستعمره الحادی تازه تأسیس در منطقه استوایی مرموز Kepler 22 b می پیوندند. اما پیمایش در این جامعه جدید عجیب و غریب تنها شروع مشکلات آنهاست زیرا "کودک طبیعی" مادر تهدید می کند که آنچه از نسل بشر باقی مانده است را به سمت انقراض سوق دهد.


خلاصه انگلیسی

In season two, Android partners Mother and Father, along with their brood of six human children, join a newly formed atheistic colony in Kepler 22 b’s mysterious tropical zone. But navigating this strange new society is only the start of their troubles as Mother’s “natural child” threatens to drive what little remains of the human race to extinction.


این سریال با نام تجاری Raised by Wolves - Season 2 محصول کشور United States است.به کارگردانی Aaron Guzikowski و بازیگرانی چون Amanda Collin,Abubakar Salim,Winta McGrath در ژانر درام,فانتزی,علمی تخیلی در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال The New Look - Season 1

7.4   - IMDB

داستان تکان دهنده این است که چگونه نماد مد کریستین دیور و معاصرانش از جمله کوکو شانل، پیر بالمین و کریستوبال بالنسیاگا در وحشت جنگ جهانی اول حرکت کردند و مد مدرن را راه اندازی کردند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Dear Edward - Season 1

7   - IMDB

پسربچه ای 12 ساله از یک سانحه هوایی جان سالم به در می برد که باعث کشته شدن سایر مسافران پرواز از جمله خانواده او می شود. در حالی که او و دیگرانی که تحت تأثیر این تراژدی قرار گرفته اند سعی می کنند آنچه را که اتفاق افتاده درک کنند، دوستی ها، عاشقانه ها و جوامع غیرمنتظره ای شکل می گیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Better - Season 1

7   - IMDB

پس از جلوگیری از یک تراژدی خانوادگی، یک کارآگاه پلیس فاسد تحت بیداری اخلاقی دردناکی قرار میگیرد و تصمیم میگیرد تا بیست سال خطای خود را جبران کند، اما ارضای وجدان تازه کشف شدهاش کار سادهای نیست.

زیر‌نویس فارسی سریال Alert - Season 1

5   - IMDB

وقتی پسر افسر پلیس نیکی پارکر ناپدید میشود، او به واحد گمشده لسآنجلس (LAMPU) میپیوندد تا به افراد دیگر کمک کند تا عزیزانشان را پیدا کنند، حتی وقتی او به دنبال خود میگردد. شش سال بعد، وقتی شوهر سابقش، دوون زولنر، با عکسی از پسر گمشدهشان ظاهر میشود، دنیای او زیر و رو میشود. یا آن؟