زیرنویس سریال Raised by Wolves - Season 2 (2022)

نام فارسی سریال : Raised by Wolves - فصل 2 (2022)

7.5
  • ژانر :   درام فانتزی علمی تخیلی
  • کارگردان :   Aaron Guzikowski
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Amanda Collin-  Abubakar Salim-  Winta McGrath

خلاصه فارسی

در فصل دوم، شرکای اندروید مادر و پدر، همراه با فرزندان شش فرزندشان، به یک مستعمره الحادی تازه تأسیس در منطقه استوایی مرموز Kepler 22 b می پیوندند. اما پیمایش در این جامعه جدید عجیب و غریب تنها شروع مشکلات آنهاست زیرا "کودک طبیعی" مادر تهدید می کند که آنچه از نسل بشر باقی مانده است را به سمت انقراض سوق دهد.


خلاصه انگلیسی

In season two, Android partners Mother and Father, along with their brood of six human children, join a newly formed atheistic colony in Kepler 22 b’s mysterious tropical zone. But navigating this strange new society is only the start of their troubles as Mother’s “natural child” threatens to drive what little remains of the human race to extinction.


این سریال با نام تجاری Raised by Wolves - Season 2 محصول کشور United States است.به کارگردانی Aaron Guzikowski و بازیگرانی چون Amanda Collin,Abubakar Salim,Winta McGrath در ژانر درام,فانتزی,علمی تخیلی در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Archive 81 - Season 1

7.3   - IMDB

یک آرشیودار کار بازیابی نوارهای ویدئویی آسیب دیده را بر عهده می گیرد و در گرداب معمایی که شامل کارگردان گمشده و فرقه شیطانی است، کشیده می شود.

زیر‌نویس فارسی سریال Summer Heat - Season 1

2   - IMDB

گروهی از جوانان که در یک استراحتگاه بهشتی کار می کنند، تابستانی فراموش نشدنی را سپری می کنند و عشق، دوستی های واقعی و رازهای ویرانگر را کشف می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Gilded Age - Season 1

8   - IMDB

سال 1882 است و عصر طلایی در جریان است، زمانی که ماریان بروک، دختر یتیم جوان یک ژنرال جنوبی، با خاله های معمولی خود در شهر نیویورک نقل مکان می کند. با کمک پگی اسکات، یک زن آفریقایی-آمریکایی که خود را به عنوان خدمتکار خود در می آورد، ماریان درگیر زندگی خیره کننده همسایه های ثروتمندش می شود که در تلاش است بین پایبندی به قوانین یا ایجاد مسیر خود تصمیم بگیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Promised Land - Season 1

6.9   - IMDB

یک درام حماسی و نسلی درباره دو خانواده اهل لاتین که در دره سونوما کالیفرنیا برای کسب ثروت و قدرت رقابت می کنند.