زیرنویس سریال Prison Break - Season 2 (2006)

نام فارسی سریال : فرار از زندان - فصل 2 (2006)

8.3
  • ژانر :   ماجراجویی درام
  • کارگردان :   Paul Abbott John Wells
  • سال انتشار :   2006
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Dominic Purcell-  Wentworth Miller-  Amaury Nolasco

خلاصه فارسی

فصل دوم هشت ساعت پس از فرار شروع می شود و تمرکز اصلی آن بر مردی است که از زندان فرار می کند. زندانیان از هم جدا می شوند، فرار می کنند و در سراسر کشور پنهان می شوند، در حالی که مقامات از نزدیک دنبال می کنند، آنها را برای اهداف مختلف تعقیب می کنند. برد بلیک - رئیس زندان اخراج شد و به شکار پاداش های عظیم پیوست. برخی از کسانی که برای یافتن یک پول بزرگ فرار کردند توسط یک زندانی دیگر پنهان شدند.


خلاصه انگلیسی

The second season begins eight hours after the escape, focusing mainly on the man escaping from the prison. Prisoners separate, flee and hide throughout the country, while the authorities are following closely behind, chase them for different purposes. Brad Bellick - the warden of the jail was sacked and joined the hunt for colossal bonuses. Some of those who escaped uniting to find a big buck was hidden by another prisoner.


این سریال با نام تجاری Prison Break - Season 2 محصول کشور United States است.به کارگردانی Paul Abbott,John Wells و بازیگرانی چون Dominic Purcell,Wentworth Miller,Amaury Nolasco در ژانر ماجراجویی,درام, در سال 2006 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال The Cleaning Lady - Season 1

7   - IMDB

یک پزشک باهوش برای نجات پسر بیمارش برای درمان پزشکی به ایالات متحده می آید. اما هنگامی که سیستم شکست می خورد و او را به مخفی شدن سوق می دهد، او حاضر نیست مورد ضرب و شتم قرار گیرد و به حاشیه رانده شود. در عوض، او تبدیل به یک خانم نظافتچی برای اوباش می شود و بازی را با قوانین خودش شروع می کند

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Archive 81 - Season 1

7.3   - IMDB

یک آرشیودار کار بازیابی نوارهای ویدئویی آسیب دیده را بر عهده می گیرد و در گرداب معمایی که شامل کارگردان گمشده و فرقه شیطانی است، کشیده می شود.

زیر‌نویس فارسی سریال The Amazing Race - Season 33

مسابقه شگفت انگیز سی و سومین سفر تاریخی خود را در سراسر جهان زمانی آغاز می کند که 11 تیم جدید از خانه های خود بلند شده و به اولین مقصد خود، لندن، انگلستان سفر می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Summer Heat - Season 1

2   - IMDB

گروهی از جوانان که در یک استراحتگاه بهشتی کار می کنند، تابستانی فراموش نشدنی را سپری می کنند و عشق، دوستی های واقعی و رازهای ویرانگر را کشف می کنند.