زیرنویس سریال Pretty Hard Cases - Season 2 (2022)

نام فارسی سریال : موارد بسیار سخت - فصل 2 (2022)

6.8
  • ژانر :   کمدی درام
  • کارگردان :   Sherry White Tassie Cameron
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   Canada
  • بازیگران :   Meredith MacNeill-  Adrienne C. Moore-  Al Mukadam

خلاصه فارسی

فصل 2 سم و کلی را در قلمروی کاملاً جدید، هم در محل کار و هم در زندگی شخصیشان مییابد. به عنوان شرکای رسمی برای اولین بار، آنها هرگز در ترکیب مهارت های مختلف خود برای انجام کار بهتر عمل نکرده اند. با روحیه حرکت رو به جلو، آنها همچنین سعی می کنند چمدان های خود را پشت سر بگذارند. سام اکنون با یک زندگی عاشقانه جدید یک آشیانه خالی است، در حالی که کلی در حال ایجاد پیوندهای تازه با خواهران جدا شده اش است. وقتی آنها خود را در برابر یک باند عصر جدید می یابند که بر اساس همان قوانین قدیمی عمل نمی کند، سم و کلی مجبور می شوند زندگی خود را به خطر بیندازند زیرا آنها تلاش می کنند مخاطره آمیزترین از بین بردن حرفه خود را انجام دهند.


خلاصه انگلیسی

Season 2 finds Sam and Kelly in brand new territory, both at work and in their personal lives. As official partners for the first time, they have never been better at blending their different skills to get the job done. In the spirit of moving forward, they’re also trying to leave their baggage behind. Sam is now an empty-nester with a new love life, while Kelly is forging fresh bonds with her estranged sisters. When they find themselves up against a new age gang that doesn’t operate by the same old rules, Sam and Kelly are forced to put their lives on the line as they attempt the riskiest takedown of their careers.


این سریال با نام تجاری Pretty Hard Cases - Season 2 محصول کشور Canada است.به کارگردانی Sherry White,Tassie Cameron و بازیگرانی چون Meredith MacNeill,Adrienne C. Moore,Al Mukadam در ژانر کمدی,,درام در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال The Cleaning Lady - Season 1

7   - IMDB

یک پزشک باهوش برای نجات پسر بیمارش برای درمان پزشکی به ایالات متحده می آید. اما هنگامی که سیستم شکست می خورد و او را به مخفی شدن سوق می دهد، او حاضر نیست مورد ضرب و شتم قرار گیرد و به حاشیه رانده شود. در عوض، او تبدیل به یک خانم نظافتچی برای اوباش می شود و بازی را با قوانین خودش شروع می کند

زیر‌نویس فارسی سریال Toast of Tinseltown - Season 1

7.5   - IMDB

استیون توست شکنجهشده به زمین بازی بازیگر اصلی - هالیوود نقل مکان میکند. مطمئناً این بار او تحسینی را که بسیار شایسته آن است دریافت خواهد کرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Rebelde - Season 1

6.9   - IMDB

به مدرسه Elite Way برگردید زیرا نسل جدیدی از دانش آموزان امیدوارند در نبرد باندها پیروز شوند.

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Run the Burbs - Season 1

5.5   - IMDB

Run the Burbs خانواده ای جوان و جسور ویتنامی-آسیایی جنوبی-کانادایی را دنبال می کند که رویکرد متفاوتی برای زندگی کامل دارند و در عین حال طرز فکر ما را در مورد ارزش های خانوادگی معاصر و زندگی در حومه ها تغییر می دهد.