زیرنویس سریال Players - Season 1 (2022)

نام فارسی سریال : بازیکنان - فصل 1 (2022)

7.3
  • ژانر :   کمدی
  • کارگردان :   Tony Yacenda Dan Perrault
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Alexa Mansour-  Stephen Schneider-  Moses Storm

خلاصه فارسی

یک تیم حرفه ای لیگ آو لجندز پس از سال ها تماس نزدیک و درد دل، اولین قهرمانی خود را دنبال می کند. برای برنده شدن در همه چیز، آنها به اعجوبه خود، یک تازه کار 17 ساله، و کهنه سرباز 27 ساله خود نیاز دارند تا نفس خود را کنار بگذارند و با هم کار کنند.


خلاصه انگلیسی

A pro League of Legends esports team pursues their first championship after years of close calls and heartache. To win it all, they will need their prodigy, a 17-year-old rookie, and their 27-year-old veteran to put their egos aside and work together.


این سریال با نام تجاری Players - Season 1 محصول کشور United States است.به کارگردانی Tony Yacenda,Dan Perrault و بازیگرانی چون Alexa Mansour,Stephen Schneider,Moses Storm در ژانر کمدی در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Romantic Getaway - Season 1

یک زوج متاهل معمولی که تلاش می کنند مجرم باشند. همه به خاطر یک آرزوی خود برای داشتن خانواده. از آنجایی که آنها با مبارزه بسیار آشنا برای بسیاری از زوجها - تلاش برای باردار شدن - روبرو میشوند، این زوج فرآیند IVF را آغاز میکنند، اما چرخش و چرخش وجوه 50 هزار پوندی دزدیده شده (به شکل بیتکوین) به این معنی است که زندگی روزمره آنها چیزی جز معمولی

زیر‌نویس فارسی سریال Freeridge - Season 1

چهار دوست نوجوان پس از اینکه به نظر می رسد یک جعبه قدیمی عجیب و غریب بدبختی - و بیشتر - را به زندگی آنها وارد می کند، برای برگرداندن یک نفرین کار می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال That '90s Show - Season 1

7   - IMDB

دونا و اریک چهارم ژوئیه را در خانه والدینش در پوینت پلیس می گذرانند، جایی که دخترشان لیا تأثیری بر دیگر نوجوانان شهر می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Toast of Tinseltown - Season 1

7.5   - IMDB

استیون توست شکنجهشده به زمین بازی بازیگر اصلی - هالیوود نقل مکان میکند. مطمئناً این بار او تحسینی را که بسیار شایسته آن است دریافت خواهد کرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Rebelde - Season 1

6.9   - IMDB

به مدرسه Elite Way برگردید زیرا نسل جدیدی از دانش آموزان امیدوارند در نبرد باندها پیروز شوند.

زیر‌نویس فارسی سریال Run the Burbs - Season 1

5.5   - IMDB

Run the Burbs خانواده ای جوان و جسور ویتنامی-آسیایی جنوبی-کانادایی را دنبال می کند که رویکرد متفاوتی برای زندگی کامل دارند و در عین حال طرز فکر ما را در مورد ارزش های خانوادگی معاصر و زندگی در حومه ها تغییر می دهد.