زیرنویس سریال Pinocchio (2014)

نام فارسی سریال : پینوکیو (2014)

8.1
  • ژانر :   داستان عاشقانه درام کمدی
  • کارگردان :   Jo Soo-won Shin Seung-woo
  • سال انتشار :   2014
  • محصول کشور :   Korea
  • بازیگران :   Lee Jong Suk-  Park Shin Hye-  Kim Young Kwang

خلاصه فارسی

فیلم SBS پینوکیو که تا پایان سال 2014 اکران شد، پینوکیو با حضور 2 بازیگر پارک شین هی و لی جونگ سوک به عنوان داغ ترین فیلم در نظر گرفته می شود، مطمئناً در سراسر آسیا دیوانگی ایجاد می کند زیرا فیلم وارثان در همان زمان در سال گذشته پخش شد. .


خلاصه انگلیسی

SBS film Pinocchio released by the end of 2014, Pinocchio is considered the hottest films with the participation of 2 actor Park Shin Hye and Lee Jong Suk, will certainly bring craze throughout Asia as the film The Heirs is the projection at the same time last year.


این سریال با نام تجاری Pinocchio محصول کشور Korea است.به کارگردانی Jo Soo-won,Shin Seung-woo و بازیگرانی چون Lee Jong Suk,Park Shin Hye,Kim Young Kwang در ژانر داستان عاشقانه,درام,کمدی در سال 2014 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال Toast of Tinseltown - Season 1

7.5   - IMDB

استیون توست شکنجهشده به زمین بازی بازیگر اصلی - هالیوود نقل مکان میکند. مطمئناً این بار او تحسینی را که بسیار شایسته آن است دریافت خواهد کرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Rebelde - Season 1

6.9   - IMDB

به مدرسه Elite Way برگردید زیرا نسل جدیدی از دانش آموزان امیدوارند در نبرد باندها پیروز شوند.

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Run the Burbs - Season 1

5.5   - IMDB

Run the Burbs خانواده ای جوان و جسور ویتنامی-آسیایی جنوبی-کانادایی را دنبال می کند که رویکرد متفاوتی برای زندگی کامل دارند و در عین حال طرز فکر ما را در مورد ارزش های خانوادگی معاصر و زندگی در حومه ها تغییر می دهد.

زیر‌نویس فارسی سریال Son of a Critch - Season 1

7.2   - IMDB

این سریال بر اساس خاطرات کمدین مارک کریچ به همین نام، دوران کودکی او را در نیوفاندلند و لابرادور به نمایش می گذارد.