زیرنویس سریال Person Of Interest - Season 4 (2014)

نام فارسی سریال : شخص مورد علاقه - فصل 4 (2014)

8.5

خلاصه فارسی

در Person Of Interest - فصل 4، آقای Finch، یک میلیاردر مرموز، که برنامه کامپیوتری را توسعه داده است که می تواند یک خشونت توطئه را در آینده در جای دیگری پیش بینی کند. با این حال، برنامه نمی تواند قربانیان، عاملان و شاهدان و همچنین زمان و مکان دقیق قتل را پیش بینی کند، بنابراین او نتوانست از وقوع موارد متوالی جلوگیری کند، فینچ تصمیم گرفت ریس سابق سیا را برای کمک به قطع نقشه شیطانی قبل از آن استخدام کند. قاتلان اقدام کنند


خلاصه انگلیسی

In Person Of Interest - Season 4, Mr. Finch, a mysterious billionaire, who developed the computer program that can predict a plot violence elsewhere in the future. However, the program can’t predict the victims, perpetrators and witnesses as well as exactly when and where the murder took place, so he could not prevent successive cases occur, Finch decided to hire Reese former CIA to help cut off the evil plan before the killers take action.


این سریال با نام تجاری Person Of Interest - Season 4 محصول کشور United States است.به کارگردانی Jonathan Nolan و بازیگرانی چون Jim Caviezel,Taraji P. Henson,Kevin Chapman در ژانر اکشن,ماجراجویی,درام,فانتزی,رمز و راز در سال 2014 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Naomi - Season 1

4.9   - IMDB

سفر یک دختر نوجوان را از شهر کوچک شمال غربی او به ارتفاعات چندجهانی دنبال کنید. هنگامی که یک رویداد فراطبیعی شهر زادگاهش را به شدت تکان می دهد، نائومی شروع به کشف منشأ آن می کند و آنچه کشف می کند هر آنچه را که در مورد قهرمانانمان باور داریم به چالش می کشد.

زیر‌نویس فارسی سریال Archive 81 - Season 1

7.3   - IMDB

یک آرشیودار کار بازیابی نوارهای ویدئویی آسیب دیده را بر عهده می گیرد و در گرداب معمایی که شامل کارگردان گمشده و فرقه شیطانی است، کشیده می شود.

زیر‌نویس فارسی سریال Peacemaker - Season 1

8.3   - IMDB

ادامه داستان Peacemaker - مردی متقاعد کننده و مغرور که به صلح به هر قیمتی معتقد است، مهم نیست که چند نفر را برای بدست آوردن آن باید بکشد - پس از وقایع "جوخه انتحار".

زیر‌نویس فارسی سریال The Amazing Race - Season 33

مسابقه شگفت انگیز سی و سومین سفر تاریخی خود را در سراسر جهان زمانی آغاز می کند که 11 تیم جدید از خانه های خود بلند شده و به اولین مقصد خود، لندن، انگلستان سفر می کنند.