زیرنویس سریال Outer Range - Season 2 (2024)

نام فارسی سریال : محدوده بیرونی - فصل 2 (2024)

7.1
  • ژانر :   درام رمز و راز دلهره آور
  • کارگردان :   Brian Watkins
  • سال انتشار :   2024
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Josh Brolin-  Tamara Podemski-  Imogen Poots

خلاصه فارسی

معمای فضای خالی مرموز در مرتع غربی مزرعه خانوادگی ابوت در فصل دوم عمیق تر می شود، زیرا رویال و همسرش سیسلیا در پی ناپدید شدن ناگهانی نوه شان تلاش می کنند تا خانواده خود را کنار هم نگه دارند. خطرات برای ابوت ها هرگز بالاتر نبوده است، زیرا اکنون در چندین جبهه با تهدیدات روبرو هستند.


خلاصه انگلیسی

The mystery surrounding the enigmatic void on the west pasture of the Abbott family ranch deepens in Season Two, as Royal and his wife Cecelia struggle to keep their family together in the aftermath of their granddaughter’s sudden disappearance. The stakes have never been higher for the Abbotts, who now face threats on multiple fronts.


این سریال با نام تجاری Outer Range - Season 2 محصول کشور United States است.به کارگردانی Brian Watkins و بازیگرانی چون Josh Brolin,Tamara Podemski,Imogen Poots در ژانر درام,رمز و راز,دلهره آور در سال 2024 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال Insomnia - Season 1

6   - IMDB

اما با بی خوابی دست و پنجه نرم می کند که زندگی رویایی او را تهدید می کند و بازتاب گذشته مادرش است. همانطور که زندگی او شروع به باز شدن می کند، اما مجبور می شود با گذشته دردناک خود روبرو شود تا حقایقی را کشف کند که می تواند از یک تراژدی قریب الوقوع جلوگیری کند.

زیر‌نویس فارسی سریال The New Look - Season 1

7.4   - IMDB

داستان تکان دهنده این است که چگونه نماد مد کریستین دیور و معاصرانش از جمله کوکو شانل، پیر بالمین و کریستوبال بالنسیاگا در وحشت جنگ جهانی اول حرکت کردند و مد مدرن را راه اندازی کردند.

زیر‌نویس فارسی سریال Constellation - Season 1

6.8   - IMDB

هنگامی که یک تصادف مرگبار در ایستگاه فضایی بینالمللی رخ میدهد، یک فضانورد تنها سفر قهرمانانه به زمین را انجام میدهد، تنها برای کشف بخشهای کلیدی زندگی او - از جمله دختر جوانش - تغییر کرده است.

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Dear Edward - Season 1

7   - IMDB

پسربچه ای 12 ساله از یک سانحه هوایی جان سالم به در می برد که باعث کشته شدن سایر مسافران پرواز از جمله خانواده او می شود. در حالی که او و دیگرانی که تحت تأثیر این تراژدی قرار گرفته اند سعی می کنند آنچه را که اتفاق افتاده درک کنند، دوستی ها، عاشقانه ها و جوامع غیرمنتظره ای شکل می گیرد.