زیرنویس سریال Once Upon A Time - Season 2 (2013)

نام فارسی سریال : روزی روزگاری - فصل 2 (2013)

7.7

خلاصه فارسی

روزی روزگاری - فصل 2 یک افسانه در زمان مدرن را ادامه می دهد. نفرین در دنیای واقعی و دنیای پریان شکسته شده است، اما دوباره با والدینش متحد شد. اما رامپلستیلتسکین از رجینا میخواهد تا بهای گناهانش را بپردازد، بنابراین او سولیتر را احضار میکند تا روح رجینا را نابود کند. جالب اینجاست که هیولا به شهر حمله می کند و اما و والدینش مجبور بودند به رجینا کمک کنند. آنها از کلاه جادویی برای باز کردن درب بین دو جهان و خلاص شدن از شر هیولا به دنیای پریان استفاده می کنند. به طور غیر منتظره ای، اما و مادرش در آن دروازه مکیده می شوند... ماجراجویی جدید آغاز می شود!


خلاصه انگلیسی

Once Upon A Time - Season 2 continues a fairy tale in modern time. The curse has been broken in the real world and the fairy world, Emma reunited with her parents. But Rumpelstiltskin wants Regina to pay the price for her sins so he summons Souleater to destroy Regina’s soul. Irony, the monster attackes the town and Emma and her parents had to help Regina. They use magic hat to open the door between two worlds and get rid of the monster into the fairy world. Unexpectedly, both Emma and her mother are being sucked into that gate ... The new adventure begins!


این سریال با نام تجاری Once Upon A Time - Season 2 محصول کشور United States است.به کارگردانی Adam Horowitz,Edward Kitsis و بازیگرانی چون Ginnifer Goodwin,Jennifer Morrison,Lana Parrilla در ژانر ماجراجویی,درام,فانتزی,اسطوره ای در سال 2013 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Dear Edward - Season 1

7   - IMDB

پسربچه ای 12 ساله از یک سانحه هوایی جان سالم به در می برد که باعث کشته شدن سایر مسافران پرواز از جمله خانواده او می شود. در حالی که او و دیگرانی که تحت تأثیر این تراژدی قرار گرفته اند سعی می کنند آنچه را که اتفاق افتاده درک کنند، دوستی ها، عاشقانه ها و جوامع غیرمنتظره ای شکل می گیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Better - Season 1

7   - IMDB

پس از جلوگیری از یک تراژدی خانوادگی، یک کارآگاه پلیس فاسد تحت بیداری اخلاقی دردناکی قرار میگیرد و تصمیم میگیرد تا بیست سال خطای خود را جبران کند، اما ارضای وجدان تازه کشف شدهاش کار سادهای نیست.

زیر‌نویس فارسی سریال Alert - Season 1

5   - IMDB

وقتی پسر افسر پلیس نیکی پارکر ناپدید میشود، او به واحد گمشده لسآنجلس (LAMPU) میپیوندد تا به افراد دیگر کمک کند تا عزیزانشان را پیدا کنند، حتی وقتی او به دنبال خود میگردد. شش سال بعد، وقتی شوهر سابقش، دوون زولنر، با عکسی از پسر گمشدهشان ظاهر میشود، دنیای او زیر و رو میشود. یا آن؟

زیر‌نویس فارسی سریال You & Me - Season 1

6.7   - IMDB

تو و من یک مجموعه تلویزیونی سه قسمتی کمدی-درام رمانتیک بریتانیایی به نویسندگی جیمی دیویس است.