زیرنویس سریال Oggy and the Cockroaches - Season 4 (2012)

نام فارسی سریال : اوگی و سوسک ها - فصل 4 (2012)

6.5
  • ژانر :   کمدی خانوادگی انیمیشن
  • کارگردان :   Jean-Yves Raimbaud
  • سال انتشار :   2012
  • محصول کشور :   France
  • بازیگران :   Hugues Le Bars-  Michel Elias

خلاصه فارسی

این سه گانه همیشه به عنوان یخچال سرقت از هر طریقی دیوانه می شود و همه چیز را در خانه از بین می برد ...


خلاصه انگلیسی

The content of the film focuses on Oggy - a fat blue quite lazy cat, casual Oggy will spend his time watching television or cooking. However, the appreance of the three cockroaches is Joey, Dee Dee and Marky makes Oggy without a saddle all day. This trio always make Oggy mad in any way as robbery refrigerator, destroying everything in the house ...


این سریال با نام تجاری Oggy and the Cockroaches - Season 4 محصول کشور France است.به کارگردانی Jean-Yves Raimbaud و بازیگرانی چون Hugues Le Bars,Michel Elias در ژانر کمدی,خانوادگی,انیمیشن در سال 2012 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Romantic Getaway - Season 1

یک زوج متاهل معمولی که تلاش می کنند مجرم باشند. همه به خاطر یک آرزوی خود برای داشتن خانواده. از آنجایی که آنها با مبارزه بسیار آشنا برای بسیاری از زوجها - تلاش برای باردار شدن - روبرو میشوند، این زوج فرآیند IVF را آغاز میکنند، اما چرخش و چرخش وجوه 50 هزار پوندی دزدیده شده (به شکل بیتکوین) به این معنی است که زندگی روزمره آنها چیزی جز معمولی

زیر‌نویس فارسی سریال Freeridge - Season 1

چهار دوست نوجوان پس از اینکه به نظر می رسد یک جعبه قدیمی عجیب و غریب بدبختی - و بیشتر - را به زندگی آنها وارد می کند، برای برگرداندن یک نفرین کار می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال That '90s Show - Season 1

7   - IMDB

دونا و اریک چهارم ژوئیه را در خانه والدینش در پوینت پلیس می گذرانند، جایی که دخترشان لیا تأثیری بر دیگر نوجوانان شهر می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Animal Control - Season 1

7   - IMDB

این کمدی تک دوربینی گروهی از کارگران محلی کنترل حیوانات را دنبال می کند که زندگی آنها به دلیل ساده بودن حیوانات پیچیده است، اما انسان ها نه.

زیر‌نویس فارسی سریال The Consultant - Season 1

6.5   - IMDB

پس از یک تراژدی غیرقابل توصیف در CompWare، یک استودیوی بازی مستقر در مرکز شهر لس آنجلس، یک مشاور مرموز، Regus Patoff، وارد شهر می شود و مسئولیت را بر عهده می گیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Everyone Else Burns - Season 1

6.7   - IMDB

با لوئیزها آشنا شوید: خانواده معمولی و روزمره شما در منچستر که به یک طبقه فوق مذهبی تعلق دارند. اوه، و آنها فکر می کنند که جهان در 10 سال آینده به پایان می رسد.