زیرنویس سریال My Name is Earl - Season 2 (2006)

نام فارسی سریال : نام من ارل است - فصل 2 (2006)

7.8
  • ژانر :   کمدی
  • کارگردان :   Gregory Thomas Garcia
  • سال انتشار :   2006
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Jason Lee-  Ethan Suplee-  Jaime Pressly

خلاصه فارسی

ارل و رندی از کاتالینا خواستند که به کار قدیمی خود در باشگاه استریپ بازگردد ، اما آنها به او نمی گویند که برای انجام این کار به او احتیاج دارند تا صاحب این باشگاه وثیقه جوی را بپردازد.


خلاصه انگلیسی

My Name Is Earl - an American television comedy series revolves around a man named Earl. The second season opens with Earl helping Joy try to get rid of a stolen delivery truck, which becomes harder when they discover that someone is still in the back of the truck; Earl and Randy asking Catalina to return to her old job at the strip club, but they don't tell her that they need her to do it so that the club's owner will pay for Joy's bail.


این سریال با نام تجاری My Name is Earl - Season 2 محصول کشور United States است.به کارگردانی Gregory Thomas Garcia و بازیگرانی چون Jason Lee,Ethan Suplee,Jaime Pressly در ژانر کمدی در سال 2006 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Romantic Getaway - Season 1

یک زوج متاهل معمولی که تلاش می کنند مجرم باشند. همه به خاطر یک آرزوی خود برای داشتن خانواده. از آنجایی که آنها با مبارزه بسیار آشنا برای بسیاری از زوجها - تلاش برای باردار شدن - روبرو میشوند، این زوج فرآیند IVF را آغاز میکنند، اما چرخش و چرخش وجوه 50 هزار پوندی دزدیده شده (به شکل بیتکوین) به این معنی است که زندگی روزمره آنها چیزی جز معمولی

زیر‌نویس فارسی سریال Freeridge - Season 1

چهار دوست نوجوان پس از اینکه به نظر می رسد یک جعبه قدیمی عجیب و غریب بدبختی - و بیشتر - را به زندگی آنها وارد می کند، برای برگرداندن یک نفرین کار می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال That '90s Show - Season 1

7   - IMDB

دونا و اریک چهارم ژوئیه را در خانه والدینش در پوینت پلیس می گذرانند، جایی که دخترشان لیا تأثیری بر دیگر نوجوانان شهر می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Animal Control - Season 1

7   - IMDB

این کمدی تک دوربینی گروهی از کارگران محلی کنترل حیوانات را دنبال می کند که زندگی آنها به دلیل ساده بودن حیوانات پیچیده است، اما انسان ها نه.

زیر‌نویس فارسی سریال The Consultant - Season 1

6.5   - IMDB

پس از یک تراژدی غیرقابل توصیف در CompWare، یک استودیوی بازی مستقر در مرکز شهر لس آنجلس، یک مشاور مرموز، Regus Patoff، وارد شهر می شود و مسئولیت را بر عهده می گیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Everyone Else Burns - Season 1

6.7   - IMDB

با لوئیزها آشنا شوید: خانواده معمولی و روزمره شما در منچستر که به یک طبقه فوق مذهبی تعلق دارند. اوه، و آنها فکر می کنند که جهان در 10 سال آینده به پایان می رسد.