زیرنویس سریال My Adventures with Superman - Season 2 (2024)

نام فارسی سریال : ماجراهای من با سوپرمن - فصل 2 (2024)

7.6
  • ژانر :   انیمیشن اکشن ماجراجویی
  • کارگردان :   Jake Wyatt
  • سال انتشار :   2024
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Jack Quaid-  Alice Lee-  Ishmel Sahid

خلاصه فارسی

در فصل 2، سه دوست صمیمی با انبوهی از تهدیدات جدید روبرو می شوند. دشمنان قدرتمندی از گذشته بیگانه کلارک پدیدار خواهند شد، آماندا والر سوپرمن را هدف قرار خواهد داد، لوئیس با آینده دست و پنجه نرم خواهد کرد و جیمی اولسن مبلغی باورنکردنی خرج خواهد کرد. کریپتون برای قهرمانان جوان ما می آید و ورود آن قدرت، وفاداری و عشق آنها را مانند قبل آزمایش خواهد کرد.


خلاصه انگلیسی

In season 2, the three best friends face a host of new threats. Powerful foes will emerge from Clark’s alien past, Amanda Waller will take aim at Superman, Lois will grapple with the future, and Jimmy Olsen will spend an unbelievable amount of money. Krypton is coming for our young heroes, and its arrival will test their strength, loyalty, and love like never before.


این سریال با نام تجاری My Adventures with Superman - Season 2 محصول کشور United States است.به کارگردانی Jake Wyatt و بازیگرانی چون Jack Quaid,Alice Lee,Ishmel Sahid در ژانر انیمیشن,اکشن,ماجراجویی در سال 2024 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال X-Men '97 - Season 1

8.9   - IMDB

از جایی که «مردان ایکس» متوقف شد، مردان ایکس در یک دوره گذار هستند و با از دست دادن پروفسور ایکس دست و پنجه نرم می کنند. همه می دانند که احتمالاً موقتی است.

زیر‌نویس فارسی سریال Marvel's Moon Girl and Devil Dinosaur - Season 1

7.7   - IMDB

پس از اینکه لونلا فوق نابغه ۱۳ ساله به طور تصادفی تی رکس ده تنی، دایناسور شیطان را از طریق یک گرداب زمانی به شهر نیویورک امروزی می آورد، این دو با هم همکاری می کنند تا از قسمت پایین شرقی شهر در برابر خطر محافظت کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Lockwood & Co - Season 1

7.4   - IMDB

در دنیایی که توسط ارواح گرفتار شده است، سه نوجوان به عنوان محققین ماوراء الطبیعه گرد هم می آیند و برای کشف یک توطئه شیطانی به خطر می اندازند.

زیر‌نویس فارسی سریال Extraordinary - Season 1

7.7   - IMDB

در دنیایی که همه در تولد 18 سالگی قدرت پیدا میکنند، جن این کار را نکرد. او 25 ساله می شود و هنوز منتظر است تا مال خود را بگیرد. جن در دنیایی بزرگ و گیج کننده و مسلح به چیزی جز کمی امید و ناامیدی زیاد، سفر خود را برای یافتن ابرقدرت خود آغاز می کند. اما با انجام این کار، او ممکن است لذت خوب بودن را دریابد.

زیر‌نویس فارسی سریال Agent Elvis - Season 1

6.8   - IMDB

در این انیمیشن کمدی بزرگسالان، الویس هنگامی که به یک برنامه مخفی جاسوسی ملحق می شود تا از نابود کردن جهان توسط تبهکاران جلوگیری کند، لباس سرهمی خود را با یک جت پک عوض می کند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Last of Us - Season 1

8.7   - IMDB

بیست سال پس از نابودی تمدن مدرن. جوئل، یک بازمانده سرسخت، استخدام می شود تا الی، یک دختر 14 ساله را از یک منطقه ظالمانه قرنطینه خارج کند. کاری که به عنوان یک کار کوچک شروع می شود به زودی به یک سفر بی رحمانه و دلخراش تبدیل می شود، زیرا هر دو باید ایالات متحده را طی کنند و برای بقا به یکدیگر وابسته باشند.