زیرنویس سریال Motherland: Fort Salem - Season 3 (2022)

نام فارسی سریال : Motherland: Fort Salem - فصل 3 (2022)

7.3
  • ژانر :   درام فانتزی علمی تخیلی
  • کارگردان :   Eliot Laurence
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States Canada
  • بازیگران :   Taylor Hickson-  Amalia Holm-  Demetria McKinney

خلاصه فارسی

بدون ارتش و خانه، ابیگیل، تالی، رائل و اسکیلا به دنبال محافظت در کنار جامعه داجر در سِیشن هستند – اما دراز کشیدن و دور ماندن از دردسر هرگز بهترین آنها نبوده است. با وجود شکارچیان جادوگر که از داخل کاخ سفید علیه آنها کار می کنند، قهرمانان ما باید از نیروهای باستانی در نبرد نهایی برای حق وجودشان دعوت کنند.


خلاصه انگلیسی

Without a military nor a home, Abigail, Tally, Raelle and Scylla seek protection alongside the Dodger community in the Cession — but laying low and staying out of trouble has never been their strong suit. With witch hunters working against them from inside the White House, our heroes must call upon ancient forces in the final battle for their right to exist.


این سریال با نام تجاری Motherland: Fort Salem - Season 3 محصول کشور United States,Canada است.به کارگردانی Eliot Laurence و بازیگرانی چون Taylor Hickson,Amalia Holm,Demetria McKinney در ژانر درام,فانتزی,علمی تخیلی در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال The New Look - Season 1

7.4   - IMDB

داستان تکان دهنده این است که چگونه نماد مد کریستین دیور و معاصرانش از جمله کوکو شانل، پیر بالمین و کریستوبال بالنسیاگا در وحشت جنگ جهانی اول حرکت کردند و مد مدرن را راه اندازی کردند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Dear Edward - Season 1

7   - IMDB

پسربچه ای 12 ساله از یک سانحه هوایی جان سالم به در می برد که باعث کشته شدن سایر مسافران پرواز از جمله خانواده او می شود. در حالی که او و دیگرانی که تحت تأثیر این تراژدی قرار گرفته اند سعی می کنند آنچه را که اتفاق افتاده درک کنند، دوستی ها، عاشقانه ها و جوامع غیرمنتظره ای شکل می گیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Better - Season 1

7   - IMDB

پس از جلوگیری از یک تراژدی خانوادگی، یک کارآگاه پلیس فاسد تحت بیداری اخلاقی دردناکی قرار میگیرد و تصمیم میگیرد تا بیست سال خطای خود را جبران کند، اما ارضای وجدان تازه کشف شدهاش کار سادهای نیست.

زیر‌نویس فارسی سریال Alert - Season 1

5   - IMDB

وقتی پسر افسر پلیس نیکی پارکر ناپدید میشود، او به واحد گمشده لسآنجلس (LAMPU) میپیوندد تا به افراد دیگر کمک کند تا عزیزانشان را پیدا کنند، حتی وقتی او به دنبال خود میگردد. شش سال بعد، وقتی شوهر سابقش، دوون زولنر، با عکسی از پسر گمشدهشان ظاهر میشود، دنیای او زیر و رو میشود. یا آن؟