زیرنویس سریال Motherland: Fort Salem - Season 3 (2022)

نام فارسی سریال : Motherland: Fort Salem - فصل 3 (2022)

7.3
  • ژانر :   درام فانتزی علمی تخیلی
  • کارگردان :   Eliot Laurence
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States Canada
  • بازیگران :   Taylor Hickson-  Amalia Holm-  Demetria McKinney

خلاصه فارسی

بدون ارتش و خانه، ابیگیل، تالی، رائل و اسکیلا به دنبال محافظت در کنار جامعه داجر در سِیشن هستند – اما دراز کشیدن و دور ماندن از دردسر هرگز بهترین آنها نبوده است. با وجود شکارچیان جادوگر که از داخل کاخ سفید علیه آنها کار می کنند، قهرمانان ما باید از نیروهای باستانی در نبرد نهایی برای حق وجودشان دعوت کنند.


خلاصه انگلیسی

Without a military nor a home, Abigail, Tally, Raelle and Scylla seek protection alongside the Dodger community in the Cession — but laying low and staying out of trouble has never been their strong suit. With witch hunters working against them from inside the White House, our heroes must call upon ancient forces in the final battle for their right to exist.


این سریال با نام تجاری Motherland: Fort Salem - Season 3 محصول کشور United States,Canada است.به کارگردانی Eliot Laurence و بازیگرانی چون Taylor Hickson,Amalia Holm,Demetria McKinney در ژانر درام,فانتزی,علمی تخیلی در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Archive 81 - Season 1

7.3   - IMDB

یک آرشیودار کار بازیابی نوارهای ویدئویی آسیب دیده را بر عهده می گیرد و در گرداب معمایی که شامل کارگردان گمشده و فرقه شیطانی است، کشیده می شود.

زیر‌نویس فارسی سریال Summer Heat - Season 1

2   - IMDB

گروهی از جوانان که در یک استراحتگاه بهشتی کار می کنند، تابستانی فراموش نشدنی را سپری می کنند و عشق، دوستی های واقعی و رازهای ویرانگر را کشف می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Gilded Age - Season 1

8   - IMDB

سال 1882 است و عصر طلایی در جریان است، زمانی که ماریان بروک، دختر یتیم جوان یک ژنرال جنوبی، با خاله های معمولی خود در شهر نیویورک نقل مکان می کند. با کمک پگی اسکات، یک زن آفریقایی-آمریکایی که خود را به عنوان خدمتکار خود در می آورد، ماریان درگیر زندگی خیره کننده همسایه های ثروتمندش می شود که در تلاش است بین پایبندی به قوانین یا ایجاد مسیر خود تصمیم بگیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Promised Land - Season 1

6.9   - IMDB

یک درام حماسی و نسلی درباره دو خانواده اهل لاتین که در دره سونوما کالیفرنیا برای کسب ثروت و قدرت رقابت می کنند.