زیرنویس سریال Most Dangerous Game - Season 2 (2023)

نام فارسی سریال : خطرناک ترین بازی - فصل 2 (2023)

6.6
  • ژانر :   اکشن دلهره آور
  • کارگردان :   Nick Santora Scott Elder
  • سال انتشار :   2023
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Liam Hemsworth-  Sarah Gadon-  Christoph Waltz

خلاصه فارسی

ویکتور، یک مبارز بدبخت، برای محافظت از خواهرش دست به هر کاری میزند - و وقتی متوجه میشود که او در مشکل است - وارد عمل میشود. او باید نیم میلیون دلار برای محافظت از او بیاورد - او موافقت می کند در یک بازی مرگبار شرکت کند - تا 24 ساعت در خیابان های پست نیویورک توسط پنج نفر از با تجربه ترین شکارچیان جهان شکار شود. اگر زنده بماند، ثروت زیادی به دست خواهد آورد. به خاطر عشق به خواهرش - او مصمم است زندگی کند…


خلاصه انگلیسی

Victor, a down-on-his-luck fighter, will do anything to protect his sister - and when he learns she’s in trouble - he springs into action. Needing to come up with a half a million dollars to protect her - he agrees to participate in a deadly game - to be hunted through the mean streets of New York for 24 hours by five of the most experienced hunters in the world. If he survives, he’ll make a fortune. Out of love for his sister - he’s determined to live…


این سریال با نام تجاری Most Dangerous Game - Season 2 محصول کشور United States است.به کارگردانی Nick Santora,Scott Elder و بازیگرانی چون Liam Hemsworth,Sarah Gadon,Christoph Waltz در ژانر ,اکشن,دلهره آور در سال 2023 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Naomi - Season 1

4.9   - IMDB

سفر یک دختر نوجوان را از شهر کوچک شمال غربی او به ارتفاعات چندجهانی دنبال کنید. هنگامی که یک رویداد فراطبیعی شهر زادگاهش را به شدت تکان می دهد، نائومی شروع به کشف منشأ آن می کند و آنچه کشف می کند هر آنچه را که در مورد قهرمانانمان باور داریم به چالش می کشد.

زیر‌نویس فارسی سریال Peacemaker - Season 1

8.3   - IMDB

ادامه داستان Peacemaker - مردی متقاعد کننده و مغرور که به صلح به هر قیمتی معتقد است، مهم نیست که چند نفر را برای بدست آوردن آن باید بکشد - پس از وقایع "جوخه انتحار".

زیر‌نویس فارسی سریال Trigger Point - Season 1

6.4   - IMDB

این تریلر شش قسمتی یک جوخه خنثی سازی بمب به نام اکسپو را دنبال می کند که افسران لندن معاصر را در حال به خطر انداختن جان خود در مواجهه با خطر می بیند.

زیر‌نویس فارسی سریال All of Us Are Dead - Season 1

7.5   - IMDB

یک دبیرستان برای شیوع ویروس زامبی تبدیل به زمین صفر می شود. دانش آموزانی که به دام افتاده اند باید راه خود را بجنگند - یا تبدیل به یکی از مبتلایان هار شوند.

زیر‌نویس فارسی سریال Angry Birds: Summer Madness - Season 1

5.8   - IMDB

پرندگان نوجوان قرمز، چاک، بمب و استلا در کمپ اسپلینتروود با همکارهای پردار خود برای تابستانی پر از هیجینک در حال سقوط هستند!

زیر‌نویس فارسی سریال Reacher - Season 1

8.1   - IMDB

وقتی افسر بازنشسته پلیس نظامی جک ریچر به خاطر قتلی که مرتکب نشده دستگیر می شود، خود را در میانه یک توطئه مرگبار پر از پلیس های کثیف، تاجران مشکوک و سیاستمداران مکر می بیند. او با هیچ چیز جز هوش و ذکاوت خود، باید بفهمد که در مارگریو، جورجیا چه اتفاقی می افتد.