زیرنویس سریال Marvels Daredevil - Season 1 (2015)

نام فارسی سریال : دردویل مارول - فصل 1 (2015)

8.6

خلاصه فارسی

مت اکنون دانشگاه ساخته است که ابرقهرمانان را باید اغلب اوقات مدرسه خندق کند ، اما در نهایت با تعالی فارغ التحصیل می شود


خلاصه انگلیسی

Matt Murdock live motherless childhood and his father is Jack Murdock. Jack always encourage their children to do well in order to later become a doctor or lawyer or something, instead of trying to one man as his idleness. One day, by saving a blind old man, Matt made chemical tanker truck overturned and the whole of chemistry that emptied into the Matt. And that was the last time Matt saw sunlight.Matt met Elektra Natchios, two people love each other and is each other's first love. But when Elektra's father accidentally shot dead by police, Elektra to give up everything, including Matt back and disappeared Gypsy. Matt makes his first suit outfit from his father's old boxing and took heroic identity as Daredevil. Matt now has university has made superhero should ditch school quite often, but ultimately graduated with excellence


این سریال با نام تجاری Marvels Daredevil - Season 1 محصول کشور United States است.به کارگردانی Charlie Cox و بازیگرانی چون Charlie Cox,Elden Henson,Deborah Ann Woll در ژانر درام,علمی تخیلی,رمز و راز,اکشن در سال 2015 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Naomi - Season 1

4.9   - IMDB

سفر یک دختر نوجوان را از شهر کوچک شمال غربی او به ارتفاعات چندجهانی دنبال کنید. هنگامی که یک رویداد فراطبیعی شهر زادگاهش را به شدت تکان می دهد، نائومی شروع به کشف منشأ آن می کند و آنچه کشف می کند هر آنچه را که در مورد قهرمانانمان باور داریم به چالش می کشد.

زیر‌نویس فارسی سریال Archive 81 - Season 1

7.3   - IMDB

یک آرشیودار کار بازیابی نوارهای ویدئویی آسیب دیده را بر عهده می گیرد و در گرداب معمایی که شامل کارگردان گمشده و فرقه شیطانی است، کشیده می شود.

زیر‌نویس فارسی سریال Peacemaker - Season 1

8.3   - IMDB

ادامه داستان Peacemaker - مردی متقاعد کننده و مغرور که به صلح به هر قیمتی معتقد است، مهم نیست که چند نفر را برای بدست آوردن آن باید بکشد - پس از وقایع "جوخه انتحار".

زیر‌نویس فارسی سریال Trigger Point - Season 1

6.4   - IMDB

این تریلر شش قسمتی یک جوخه خنثی سازی بمب به نام اکسپو را دنبال می کند که افسران لندن معاصر را در حال به خطر انداختن جان خود در مواجهه با خطر می بیند.