زیرنویس سریال Marvels Agents Of Shield - Season 1 (2014)

نام فارسی سریال : عوامل سپر مارول - فصل 1 (2014)

7.5
  • ژانر :   اکشن علمی تخیلی
  • کارگردان :   Joss Whedon
  • سال انتشار :   2014
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Clark Gregg-  Ming-Na Wen-  Brett Dalton

خلاصه فارسی

Marvel%27s Agents Of Shield - Season 1 درباره شخصیت فیل کولسون و تیمش از S.H.I.E.L.D است. عوامل آنها مسئول بررسی موارد عجیب و غریب و ناشناس در سراسر جهان و محافظت از بشریت در برابر موارد غیرقابل پیش بینی هستند.


خلاصه انگلیسی

Marvel's Agents Of Shield - Season 1 is about the character of Phil Coulson and his team of S.H.I.E.L.D. agents. They are responsible for investigating the strange and unidentified cases around the world, and protecting humanity from the unforeseen.


این سریال با نام تجاری Marvel's Agents Of Shield - Season 1 محصول کشور United States است.به کارگردانی Joss Whedon و بازیگرانی چون Clark Gregg,Ming-Na Wen,Brett Dalton در ژانر اکشن,علمی تخیلی در سال 2014 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Marvel's Moon Girl and Devil Dinosaur - Season 1

7.7   - IMDB

پس از اینکه لونلا فوق نابغه ۱۳ ساله به طور تصادفی تی رکس ده تنی، دایناسور شیطان را از طریق یک گرداب زمانی به شهر نیویورک امروزی می آورد، این دو با هم همکاری می کنند تا از قسمت پایین شرقی شهر در برابر خطر محافظت کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Last of Us - Season 1

8.7   - IMDB

بیست سال پس از نابودی تمدن مدرن. جوئل، یک بازمانده سرسخت، استخدام می شود تا الی، یک دختر 14 ساله را از یک منطقه ظالمانه قرنطینه خارج کند. کاری که به عنوان یک کار کوچک شروع می شود به زودی به یک سفر بی رحمانه و دلخراش تبدیل می شود، زیرا هر دو باید ایالات متحده را طی کنند و برای بقا به یکدیگر وابسته باشند.

زیر‌نویس فارسی سریال Rabbit Hole - Season 1

7.4   - IMDB

وقتی جان ویر، استاد فریب در دنیای جاسوسی شرکتی، توسط نیروهای قدرتمندی که توانایی نفوذ و کنترل بر جمعیت ها را دارند، قتل را به قتل می رسانند، هیچ چیز آن چیزی نیست که به نظر می رسد.

زیر‌نویس فارسی سریال Gen V - Season 1

7.7   - IMDB

در تنها کالج ابرقهرمانان آمریکا، دانشآموزان با استعداد مرزهای اخلاقی خود را مورد آزمایش قرار میدهند و برای کسب رتبه برتر دانشگاه رقابت میکنند و فرصتی برای پیوستن به The Seven، تیم ابرقهرمانی نخبه Vought International. وقتی اسرار تاریک مدرسه آشکار می شود، آنها باید تصمیم بگیرند که می خواهند چه نوع قهرمانانی شوند.

زیر‌نویس فارسی سریال Naomi - Season 1

4.9   - IMDB

سفر یک دختر نوجوان را از شهر کوچک شمال غربی او به ارتفاعات چندجهانی دنبال کنید. هنگامی که یک رویداد فراطبیعی شهر زادگاهش را به شدت تکان می دهد، نائومی شروع به کشف منشأ آن می کند و آنچه کشف می کند هر آنچه را که در مورد قهرمانانمان باور داریم به چالش می کشد.

زیر‌نویس فارسی سریال Peacemaker - Season 1

8.3   - IMDB

ادامه داستان Peacemaker - مردی متقاعد کننده و مغرور که به صلح به هر قیمتی معتقد است، مهم نیست که چند نفر را برای بدست آوردن آن باید بکشد - پس از وقایع "جوخه انتحار".